HABA Gra Robaki
Cena 21 zł Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A236535

HABA Gra Robaki
Wszędzie wszystko pełza! Ale ile jest dokładnie pełzających zwierząt?

Gracze powinni dobrze pamiętać, gdzie karaluchy, chrząszcze i spółka są ukryte, ponieważ muszą je odnaleźć. Jeśli prawidłowo obliczą szkodniki i upewnią się, że nie odkryją zbyt wiele, mogą zebrać większość kafelków i wygrać!

Szczegóły:
  • zawartość: 32 kafelki z robakami, 1 kostka od 1 do 6 (zielony), 1 kostka od 0 do 3 (żółty), instrukcja
  • Uczy liczenia do 10.
  • Wwspaniały prezent dla dzieci.
  • czas gry: 10 minut
  • liczba graczy: dla 2-4 graczy
  • materiał: drewno, tektura
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zawiera drobne elementy. Niebezpieczeństwo połknięcia niewielkich części.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.
HABA Gra Robaki
21 zł
Najpopularniejsze marki