HABA Gra Na farmie 5580

HABA Gra Na farmie 5580

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 3 szt.!

126,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A041644

HABA Gra Na farmie 5580
Na farmie
Numer katalogowy: 5580

Nałóź na sznurki figurki w odpowiedniej kolejności zgodnie z szablonami lub według uznania. Wybór naleźy do małych odkrywców. Jeśli bawicie się we dwójkę, moźecie wyciągąc figurki z woreczka na zmianę.

Zawartość: 2 sznurki ze stajnią, 1 krowa, 1 cielątko, 1 konik, 1 żrebię, 1 koniczynka, 1 kwiatek, 1 pojemnik na mleko, 1 podkowa, 4 szablony, 1 woreczek.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku źycia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.
HABA Gra Na farmie 5580
126,00 zł