HABA Gra edukacyjna Świat zmysłów

HABA Gra edukacyjna Świat zmysłów


Cena 179 zł Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A222976

HABA Gra edukacyjna Świat zmysłów
Zbiór gier edukacyjnych z wieloma wskazówkami i sugestiami dotyczącymi pobudzania zmysłów. Nowa wersja udanej gry Planeta zmysłów.

Młodzi Indianie przygotowują się do wielkiego zmysłowego testu. Z Sipokoo - mądrą sową, gracze radzą sobie z najróżniejszymi zadaniami i wyostrzają swoje zmysły. Kto odnajdzie dzwon? Kto wyczuje zarys liczb? Kto znajdzie dwie torby o tej samej wadze? W pudełku znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do podstawowej gry w słuchanie, widzenie i odczuwanie. Przedmioty z gospodarstwa domowego uzupełniają gry o zmysły zapachowe i degustacyjne.

Zagrajmy! Gra podstawowa zawiera 6 pierwszych testów na słuch, wzrok i dotyk. Testy na smak i zapach znajdują się w wersji zaawansowanej. Więcej doświadczeń zmysłowych w grze dla ekspertów z 3 poziomami trudności i 16 pomysłami na grę. Obszerna, wysokiej jakości gra gwarantuje niekończącą się zabawę: możliwość rozbudowy o własne pomysły i materiały.

Szczegóły:
  • liczba graczy: 2-4
  • czas gry: ok. 20-30 min
  • Wiek: od 4 do 99 lat
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.
HABA Gra edukacyjna Świat zmysłów
179 zł
Najpopularniejsze marki