HABA Chwytak Tirili 5124

HABA Chwytak Tirili 5124

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 1 szt.!

105,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A066719

HABA Chwytak Tirili 5124
Produkt polecany przez położne.

Chwytak Tirili
Numer katalogowy: 5124

Haba znana od 75 lat.

Od roku 1938 Haba produkuje wysokiej jakości zabawki.

Szczegóły:
• materiał: drewno bukowe
• wymiary: D 12 x SZ 10 x W 10 cm
• Wiek: od 6 miesięcy


Haba
posiada od 2010 roku certyfikat PEFC (nr.: PEFC/04-4-0003). Do tworzenia produktów marki Haba wykorzystywane jest drewno pochodzenia niemieckiego. Głównie wykorzystywane jest niemieckie drewno bukowe i sosnowe. Drewniane sklejki są natomiast pochodzenia finlandzkiego lub rosyjskiego. Haba wspiera ekologiczną równowagę lasów.

PEFC
PEFC jest skrótem od angielskiej nazwy " Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes " " Tak Program uznawania systemów certyfikacji leśnej ".
Nieważne, czy chodzi o produkty wykonane z drewna czy z papieru: pieczęć PEFC to gwarancja jakości i dbania o dobro natury. Każda firma jest corocznie kontrolowana. Konsumenci mogą być pewni: produkty drewniane lub papierowe nie pochodzą z niepewnych źródeł. I to na całym świecie!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.
HABA Chwytak Tirili 5124
105,00 zł