gb GOLD Fotelik samochodowy Uni All London Grey - Light Grey

gb GOLD Fotelik samochodowy Uni All London Grey - Light Grey


Wariant:
 • gb GOLD Fotelik samochodowy Uni All London Grey - Light Grey
 • gb GOLD Fotelik samochodowy Uni All Laguna Blue Turquoise
 • gb GOLD Fotelik samochodowy Uni All Sweet Pink
 • gb GOLD Fotelik samochodowy Uni All Rose Red
 • +2

SCD¹
1.599,00 zł
Cena
1.534,00 zł
Wysyłka gratis!
Oszczędzasz
65,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A290393

EAN: 4058511586229

gb GOLD Fotelik samochodowy Uni All London Grey - Light Grey
Grupa: 0 / 1 / 2 / 3, waga: od 0 do 36 kg, wiek: od chwili narodzin do 12 roku życia.

All-In-One
Uni-All jest doskonałym rozwiązaniem dla przyszłości Twojego dziecka, ponieważ jest przeznaczony od urodzenia do 12 roku życia. Opracowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, Uni-All gwarantuje stałe bezpieczeństwo i wsparcie w rozwoju dziecka.

Technologia redukcji energii Uni-All chroni Twoje dziecko w przypadku zderzenia czołowego, podczas gdy liniowa ochrona przed uderzeniem z boku zmniejsza siłę uderzenia z boku. Fotelik montowany jest z systemem Isofix i Top Tether, który zapobiega obracaniu się fotelika w razie wypadku. Uni-All oferuje wszystko, czego potrzebują rodzice - bezpieczeństwo i komfort.


Jeśli szukasz fotelika dla swojego dziecka, Uni-All oferuje najlepsze rozwiązanie. Fotel All-in-One zapewnia wyjątkowe standardy komfortu i funkcjonalności od urodzenia do 12 lat.

Technologia redukcji zużycia energii
Technologia redukcji energii Uni-All skierowana do przodu, zapewnia dodatkową ochronę dziecka w przypadku zderzenia czołowego. Ta wizjonerska technologia bezpieczeństwa zmniejsza siły działające na szyję dziecka w wypadku o około 20 %.

Zintegrowany system L.S.P.
Zintegrowany system ochrony przed uderzeniami bocznymi jest istotnym elementem bezpieczeństwa Uni-All. system zapewnia dziecku dodatkową ochronę w przypadku uderzenia bocznego. Absorbuje do ok. 25% więcej siły uderzenia w razie wypadku.

Top Tether i Isofix
Uni-All jest wyposażony w Top Tether, który wraz z systemem Isofix zapobiega obracaniu się w razie wypadku. Obie funkcje są wyposażone we wskaźniki, które wspomagają prawidłową instalację. Top Tether używany jest z grupy 0+/1 (do 18 kg), a z grupy 2/3 zostaje zastąpiony przez 3-punktowy pas bezpieczeństwa.

Kontrola systemu pasów
System kontroli pasów Everna-Fix zapewnia, że używasz odpowiednio pasów dla rozmiaru Twojego dziecka. Wraz ze wzrostem wagi i dostosowaniem zagłówka do wzrostu dziecka, zapewnia on przełączenie z pasa 5 punktowego na 3 punktowy.

Pozycja do spania (Grupa 0+ / 1)
Inteligentna regulacja jedną ręką pozwala rodzicom na całkowitą regulację Uni-All do sześciu różnych pozycji do spania. Funkcja ta oferuje maksymalny komfort dla dziecka i rodziców. Funkcja odchylania może być używana zarówno w pozycji tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Absorbująca energię skorupka
Energochłonna powłoka Everna-Fix działa w połączeniu ze zintegrowanym L.S.P. System absorbujący energię uderzenia, odwracający siły od dziecka i minimalizujący rozmiar uderzenia.

Wkładka dla noworodka
Wkładka dla niemowląt zapewnia wygodną i bezpieczną pozycję dla najmłodszych.

Szczegóły dotyczące produktu:
 • Jednen fotelik na całe dzieciństwo
 • Technologia redukcji energii redukuje siły działające na wrażliwy obszar szyi w razie wypadku
 • Posiada zintergrowany system L.S.P.
 • Top Tether i ISOFIX
 • Kontrola systemu pasów
Dane techniczne:
 • waga: 14.7 kg
 • Wymiary (D x Sz x W) 72 x 44 x 62,5 cm
 • zaprojektowano w Niemczech
 • Pokrowiec można prać w temperaturze 30 °C w delikatnym cyklu.
W zakres dostawy wchodzi fotelik ze wspornikami montażowymi Isofix..

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Najpopularniejsze produkty:

gb GOLD Fotelik samochodowy Uni All London Grey - Light Grey
SCD¹ 1.599,00 zł
1.534,00 zł