gb GOLD Fotelik samochodowy Everna-Fix Rose Redgb GOLD Fotelik samochodowy Everna-Fix Rose Red
Wariant:
 • gb GOLD Fotelik samochodowy Everna-Fix Rose Red
 • gb GOLD Fotelik samochodowy Everna-Fix Laguna Blue/turquoise
 • gb GOLD Fotelik samochodowy Everna-Fix Sweet Pink
 • gb GOLD Fotelik samochodowy Everna-Fix Night Blue
 • +2

SCD¹
1.169,00 zł
Cena
987,00 zł
Wysyłka gratis!
Oszczędzasz
182,00 zł-16%
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A274106

EAN: 4058511586823

gb GOLD Fotelik samochodowy Everna-Fix Rose Red
Fotelik samochododwy, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem!
Czas mija, a dzieci dorastają szybciej niż myślisz! Everna-Fix został zaprojektowany tak, aby rosnąć wraz z dzieckiem w wieku od 9 miesięcy do 12 lat. Zaprojektowany tak, aby spełniał wysokie standardy bezpieczeństwa gb dzięki najwyższej jakości wykonania: Twoje dziecko zawsze znajdzie bezpieczeństwo i wsparcie w foteliku i zawsze będzie dobrze chronione. Gb Everna-Fix to doskonała symbioza bezpieczeństwa, designu i funkcjonalności - dla niezrównanego wsparcia w każdej sytuacji.

Regulowane siedzisko
Oferuje idealne dopasowanie i jest zaprojektowany tak, aby rosnąć wraz z dzieckiem od 9 miesięcy do 12 lat. Przy wadze od 9 do 18 kg dziecko jest zabezpieczone 5-punktowym pasem. Od 18 kg (ok. 105 cm) dziecko jest zabezpieczone za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego. Everna-Fix łączy w sobie formę i funkcje, aby zapewnić stałe bezpieczeństwo i wsparcie przez całe lata rozwoju dziecka.

regulowany zagłówek
Innowacyjny, opatentowany i regulowany zagłówek Everna-Fix zapobiega przechylaniu się głowy dziecka podczas snu. Ta wyjątkowa technologia bezpieczeństwa pomaga utrzymać głowę dziecka w strefie bezpieczeństwa, co jest szczególnie ważne w przypadku zderzenia bocznego.

Technologia redukcji zużycia energii
Technologia redukcji energii Everna-Fix chroni Twoje dziecko w przypadku zderzenia czołowego. Ta wizjonerska technologia bezpieczeństwa zmniejsza obciążenie szyi spowodowane siłami uderzenia i może zmniejszyć ryzyko urazów.

Zintegrowany system L.S.P.
Zintegrowany system liniowej ochrony przed uderzeniami bocznymi jest istotnym elementem bezpieczeństwa Everna-Fix. Zapewnia dziecku ważną warstwę ochronną w przypadku zderzenia bocznego poprzez zmniejszenie sił uderzenia bocznego o około 25%

Top Tether i Rip-Stitch
Everna-Fix jest wyposażony w Top Tether, który posiada unikalną kontrolę instalacji. W połączeniu z systemem ISOFIX zabezpiecza on przed niebezpieczną rotacją fotelika w razie wypadku. Zapewnia dodatkowe ostrzeżenie dźwiękowe, jeśli nie jest zainstalowany lub nie jest prawidłowo odpuszczony.

System pasów
System kontroli pasów Everna-Fix zapewnia, że używasz odpowiednio pasów dla rozmiaru Twojego dziecka. Wraz ze wzrostem wagi i dostosowaniem zagłówka do wzrostu dziecka, zapewnia on przełączenie z pasa 5 punktowego na 3 punktowy.

Pozycja do spania
Inteligentna regulacja jedną ręką umożliwia rodzicom łatwą regulację siedziska poprzez przesunięcie Everna-Fix z pozycji siedzącej do pozycji do spania Funkcja ta oferuje maksymalny komfort dla dziecka i rodziców.

absorbująca energię skorupka
Energochłonna powłoka Everna-Fix działa w połączeniu ze zintegrowanym L.S.P. System absorbuje energię uderzenia, odciąga siły od dziecka i minimalizuje skutki kolizji.

system cyrkulacji powietrza
Zintegrowany system wentylacyjny Everna-Fix umożliwia cyrkulację powietrza pod poszyciem fotelika, zapewniając dziecku komfortową temperaturę.

Dane techniczne:
 • wymiary (D x Sz x W) 58 x 44 x 82 cm
 • waga: 12,4 kg
 • Przeznaczone dla bramki: Grupa 1, od 9 do 36 kg, przeznaczony dla dzieci od ok. 9 miesiąca do 12 roku życia.
 • pielęgnacja: pokrowiec nadaje się do prania w temp. do 30C

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Opinie

Oceny klientów - gb GOLD Fotelik samochodowy Everna-Fix Rose Red
Średnia ocena produktu:
29 Oceny
 
21
 
6
 
2
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
 • 100% niezależne
 • Absolutnie przejrzyste
 • Od Klienta do Klienta
Recenzje
Pokaż wszystkie opinie klientów

Najpopularniejsze produkty:

gb GOLD Fotelik samochodowy Everna-Fix Rose Red
SCD¹ 1.169,00 zł
987,00 zł