EXTRA RABAT NA MODĘ
EXTRA RABAT NA MODĘ
20% Tylko dziś!
Kod: MODA28799
00
godz.
00
min.
00
sek.
Skorzystaji
Fisher-Price® Mała chmura pętli motorycznej

Fisher-Price® Mała chmura pętli motorycznej


Cena
65,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A271836

EAN: 0887961707038

Fisher-Price® Mała chmura pętli motorycznej
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Mała chmura pętli motorycznej Fisher-Price zaprasza na zabawny Inter aktion ! Ruchome Elemente w przyjaznych kolorach mają dokładnie taki sam rozmiar, aby można je było kiwać, obracać i przepychać przez tęczowe pętle za pomocą małych rączek dla dzieci. Jeszcze więcej radości przychodzi, gdy walec Baby grzechotający lub obraca słońce po obu stronach, aby usłyszeć ekscytujące odgłosy kliknięcia! W grę wchodzi rozwój; doskonałe umiejętności motoryczne: Małe palce są doskonale wyszkolone, gdy Elemente chwytają ruchome palce i poruszają się z jednej strony na drugą. Senso Rik: Kolorowe kolory, specjalne tekstury i ekscytujące hałasy promują zdolności wzrokowe dziecka i pobudzają jego zmysł dotyku i słuchu. Umiejętność myślenia: Kiedy maluchy dowiadują się, jak poruszać kilkoma Elemente na raz, ich zdolność do rozwiązywania problemów rozwija się.

Szczegóły:
  • 3 kolorowe arkusze z szybkim elemente ślizgiem n
  • Różne kształty w różnych kolorach do pchania w przód i w tył.
  • Grzechotka obracający się wałek do kłucia.
  • Dwustronne słońce, które kliknie zabawnie podczas fotografowania.
  • Żartobliwy rozwój zręczności i zdolności do rozwiązywania problemów
  • wymiary: 24 x 24 x 12,6 cm cm
  • Wiek: od 6 miesięcy

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Fisher Price

Nauka przez zabawę

Wszystko zaczęło się w roku 1930, kiedy to Hermann Fisher i Irving Price, założyciele Fisher-Price stwierdzili, że potrzebują stworzyć coś nowego w dziedzinie zabawek dziecięcych. Spostrzegli wówczas ogromne zapotrzebowanie w dziedzinie zabawek edukacyjnych. Dlaczego nie stworzyć takich zabawek, które mogłyby połączyć codzienną zabawę dziecka z intelektualą rozrywką? Zaczynając w siedzibie Fisher-Price w Nowym Jorku rozpoczęli kreować nowe zabawki. W 1984 roku zabawki zostały wzbogacone o podstawowe akcesoria dla niemowląt. Fisher-Price stawia sobie za główny cel rozwój intelektualny dziecka przez zabawę. Liczne łamigłówki oraz zabawy muzyczne zagwarantują mu dużo radości.

Edukacja najmłodszych

Gry takie jak aktywne klocki, muzyczny ślimak czy też chodzik stymulują umiejętności poznawcze dziecka i są od dawna ubóstwiane przez rodziców i ich małe pociechy. Każde dziecko uwielbia barwne figurki, które zapewnią jego wyobraźni coraz to nowsze doznania. Nasuwa się tutaj pytanie skąd Fisher-Price wie, jakie zabawki poruszą serca dzieci? Odpowiedź jest bardzo prosta. Otóż projektanci zabawek starają się zrozumieć, jak dzieci się rozwijają i zmieniają, obserwując je dokładnie podczas zabawy. Projektanci zabawek Fisher-Price pozostają naturalnie w ścisłej współpracy z rodzicami, którzy poprzez swoje rady i sugestie przyczyniają się do rozwoju tych zabawek.

Zawsze na bieżąco

Fisher-Price rowija się nieustannie od momentu założenia firmy. Wprowadzając swoje innowacyjne pomysły Fisher-Price klasyfikuje zabawki według kategorii wiekowej. W związku z tym Twoje dziecko potrafi rozwijać swoje umiejętności, ucząć się jednocześnie czegoś nowego. Fisher-Price wie doskonale, że zabawki takie jak Kubuś Puchatek czy też lokomotywa Tomek należą do ulubionych bohaterów najmłodszych. Zabawki mówiące, figurki lub pluszaki to wierni towarzysze każdego maluszka. Dzieci bawią sie chętnie zabawkami, które podobają się rodzicom, dlatego też Fisher-Price wymyslił takie zabawki takie jak smartfon czy laptop. Oczywiście zabawki te są zaprojektowane zgodnie z potrzebami dorastających dzieci. Kolorowe przyciski zagwaranują fascynującą zabawę, trenując przy tym umiejętności intelektualne Twojego dziecka!

Najpopularniejsze produkty:

Fisher-Price® Mała chmura pętli motorycznej
65,00 zł