•.❀• Tak po prostu •❀.•
•.❀• Tak po prostu •❀.•
Rabat aż do
240 zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Sprawdźi
Fisher-Price® Kolorowe blaty do układania w stosy

Fisher-Price® Kolorowe blaty do układania w stosy


Cena
64,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A271886

EAN: 0887961706901

Fisher-Price® Kolorowe blaty do układania w stosy
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Ułóż wierzchołki na sobie, włącz je i obserwuj, jak się obracają. Kolorowe blaty spinningowe Fisher-Price sprawiają, że serca małych dzieci biją szybciej, ponieważ nie tylko układają się w stosy, ale również obracają się dziko. Kiedy małe dłonie ustawią pięć kolorowych wirujących wierzchołków wysoko na siebie, brakuje tylko odrobiny pchnięcia, a wirujące wierzchołki odwracają się dziko. W grę wchodzi rozwój - duże umiejętności ruchowe: Podczas gdy małe dzieci układają i przesuwają blaty obrotowe w pozycji siedzącej, ich równowaga i koordynacja są promowane. Umiejętność myślenia: Kiedy próbuje się, w jaki sposób można najlepiej układać spinning tops na sobie, zdemontować i obracać, małe dzieci rozwijają ważne umiejętności rozwiązywania problemów. Dobre umiejętności motoryczne: chwytanie, układanie i uruchamianie wirników trenuje koordynację ręka-oko maluchów.

Szczegóły:
  • Pięć kolorowych, nadających się do układania w stosy blatów do chwytania, układania w stos i obracania!
  • Idealny rozmiar dla małych rączek dla dzieci.
  • Maluchy z chęcią obejrzą, jak ich wieże się obracają.
  • Wspiera drobne i gruboziarniste umiejętności motoryczne.
  • Pomaga dzieciom rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Wymiary: 12 x 19 x 12 cm.
  • Wiek: od 6 miesięcy

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Fisher Price

Nauka przez zabawę

Wszystko zaczęło się w roku 1930, kiedy to Hermann Fisher i Irving Price, założyciele Fisher-Price stwierdzili, że potrzebują stworzyć coś nowego w dziedzinie zabawek dziecięcych. Spostrzegli wówczas ogromne zapotrzebowanie w dziedzinie zabawek edukacyjnych. Dlaczego nie stworzyć takich zabawek, które mogłyby połączyć codzienną zabawę dziecka z intelektualą rozrywką? Zaczynając w siedzibie Fisher-Price w Nowym Jorku rozpoczęli kreować nowe zabawki. W 1984 roku zabawki zostały wzbogacone o podstawowe akcesoria dla niemowląt. Fisher-Price stawia sobie za główny cel rozwój intelektualny dziecka przez zabawę. Liczne łamigłówki oraz zabawy muzyczne zagwarantują mu dużo radości.

Edukacja najmłodszych

Gry takie jak aktywne klocki, muzyczny ślimak czy też chodzik stymulują umiejętności poznawcze dziecka i są od dawna ubóstwiane przez rodziców i ich małe pociechy. Każde dziecko uwielbia barwne figurki, które zapewnią jego wyobraźni coraz to nowsze doznania. Nasuwa się tutaj pytanie skąd Fisher-Price wie, jakie zabawki poruszą serca dzieci? Odpowiedź jest bardzo prosta. Otóż projektanci zabawek starają się zrozumieć, jak dzieci się rozwijają i zmieniają, obserwując je dokładnie podczas zabawy. Projektanci zabawek Fisher-Price pozostają naturalnie w ścisłej współpracy z rodzicami, którzy poprzez swoje rady i sugestie przyczyniają się do rozwoju tych zabawek.

Zawsze na bieżąco

Fisher-Price rowija się nieustannie od momentu założenia firmy. Wprowadzając swoje innowacyjne pomysły Fisher-Price klasyfikuje zabawki według kategorii wiekowej. W związku z tym Twoje dziecko potrafi rozwijać swoje umiejętności, ucząć się jednocześnie czegoś nowego. Fisher-Price wie doskonale, że zabawki takie jak Kubuś Puchatek czy też lokomotywa Tomek należą do ulubionych bohaterów najmłodszych. Zabawki mówiące, figurki lub pluszaki to wierni towarzysze każdego maluszka. Dzieci bawią sie chętnie zabawkami, które podobają się rodzicom, dlatego też Fisher-Price wymyslił takie zabawki takie jak smartfon czy laptop. Oczywiście zabawki te są zaprojektowane zgodnie z potrzebami dorastających dzieci. Kolorowe przyciski zagwaranują fascynującą zabawę, trenując przy tym umiejętności intelektualne Twojego dziecka!

Najpopularniejsze produkty:

Fisher-Price® Kolorowe blaty do układania w stosy
64,00 zł