Fisher-Price® Baby miękkie kostki odwracalne
Cena
52,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A271877

EAN: 0887961757002

Fisher-Price® Baby miękkie kostki odwracalne
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Noworodki będą miały dużo zabawy z miękko obracającymi się kostkami Fisher-Price! Zestaw połączonych ze sobą kostek tkaniny prowadzi Baby do kształtów, liczb, zwierząt i wielu innych poprzez obracanie, obracanie i obrączkowanie. Każda kostka ma różne powierzchnie, które będą eksplorować Baby s z przyjemnością. Ponadto, ekscytujące wzory - a nawet małe lusterko - sprzyjają senso rozwojowi umiejętności i rozwojowi mięśni. W grę wchodzi rozwój; pierwsze sukcesy w nauce: za pomocą kości dzieci bawią się kolorami, kształtami, liczbami i zwierzętami. Senso rik: Różne powierzchnie, kontrastujące kolory i tony sprzyjają zdolnościom wzrokowym dziecka oraz pobudzają zmysł dotyku i słuchu. Dobre umiejętności motoryczne: Poprzez chwytanie, obracanie i obracanie kostek, Baby s trenują koordynację ręka-oko i mogą badać wszystkie strony kostek.

Szczegóły:
  • Cztery połączone miękkie, odwracalne kostki do zabawy.
  • Każda kostka ma inne struktury powierzchni, które stymulują odkrywanie.
  • Wprowadza dzieci w kształty, liczby, kolory i zwierzęta.
  • Kontrastujące kolory, lustro i odgłosy grzechotek dostarczają bodźców wizualnych i dźwiękowych.
  • Kostki można łatwo przymocować do Baby łóżka lub wózka za pomocą pętli!
  • wymiary: 14,5 x 14,5 x 14,5 x 7,5 cm
  • Wiek: od 3 miesięcy

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Fisher Price

Nauka przez zabawę

Wszystko zaczęło się w roku 1930, kiedy to Hermann Fisher i Irving Price, założyciele Fisher-Price stwierdzili, że potrzebują stworzyć coś nowego w dziedzinie zabawek dziecięcych. Spostrzegli wówczas ogromne zapotrzebowanie w dziedzinie zabawek edukacyjnych. Dlaczego nie stworzyć takich zabawek, które mogłyby połączyć codzienną zabawę dziecka z intelektualą rozrywką? Zaczynając w siedzibie Fisher-Price w Nowym Jorku rozpoczęli kreować nowe zabawki. W 1984 roku zabawki zostały wzbogacone o podstawowe akcesoria dla niemowląt. Fisher-Price stawia sobie za główny cel rozwój intelektualny dziecka przez zabawę. Liczne łamigłówki oraz zabawy muzyczne zagwarantują mu dużo radości.

Edukacja najmłodszych

Gry takie jak aktywne klocki, muzyczny ślimak czy też chodzik stymulują umiejętności poznawcze dziecka i są od dawna ubóstwiane przez rodziców i ich małe pociechy. Każde dziecko uwielbia barwne figurki, które zapewnią jego wyobraźni coraz to nowsze doznania. Nasuwa się tutaj pytanie skąd Fisher-Price wie, jakie zabawki poruszą serca dzieci? Odpowiedź jest bardzo prosta. Otóż projektanci zabawek starają się zrozumieć, jak dzieci się rozwijają i zmieniają, obserwując je dokładnie podczas zabawy. Projektanci zabawek Fisher-Price pozostają naturalnie w ścisłej współpracy z rodzicami, którzy poprzez swoje rady i sugestie przyczyniają się do rozwoju tych zabawek.

Zawsze na bieżąco

Fisher-Price rowija się nieustannie od momentu założenia firmy. Wprowadzając swoje innowacyjne pomysły Fisher-Price klasyfikuje zabawki według kategorii wiekowej. W związku z tym Twoje dziecko potrafi rozwijać swoje umiejętności, ucząć się jednocześnie czegoś nowego. Fisher-Price wie doskonale, że zabawki takie jak Kubuś Puchatek czy też lokomotywa Tomek należą do ulubionych bohaterów najmłodszych. Zabawki mówiące, figurki lub pluszaki to wierni towarzysze każdego maluszka. Dzieci bawią sie chętnie zabawkami, które podobają się rodzicom, dlatego też Fisher-Price wymyslił takie zabawki takie jak smartfon czy laptop. Oczywiście zabawki te są zaprojektowane zgodnie z potrzebami dorastających dzieci. Kolorowe przyciski zagwaranują fascynującą zabawę, trenując przy tym umiejętności intelektualne Twojego dziecka!

Najpopularniejsze produkty:

Fisher-Price® Baby miękkie kostki odwracalne
52,00 zł