To też może Ci się spodobać

EXIT Trampolina ziemna Elegant Premium 244x427 cm mit Deluxe Siatka - black
obecnie wyprzedano

EXIT Trampolina ziemna Elegant Premium 244x427 cm mit Deluxe Siatka - black


Cena
4.082,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A268427

EAN: 8719874705172

EXIT Trampolina ziemna Elegant Premium 244x427 cm mit Deluxe Siatka - black
Elegancka trampolina EXIT z siatką bezpieczeństwa Economy to wysokiej jakości trampolina okrągła z szarą krawędzią ochronną. Ta trampolina jest częściowo zakopana w ziemi, co jest nie tylko bardzo bezpieczne, ale również dobrze wygląda w ogrodzie. Eleganckie trampoliny naziemne z siatką bezpieczeństwa Economy są bezpieczne, piękne i łatwe w montażu!

Eleganckie trampoliny EXIT Elegant są również zaprojektowane z myślą o trwałości. Rama jest ocynkowana, a następnie powlekana proszkowo tak, że rdza nie ma szans. Wyjątkowo długie podwójnie stożkowe sprężyny premium o długości 21,6 cm zapewniają doskonałe wrażenia podczas skoków z doskonałym odbiciem i miękkim lądowaniem.
Zielony osłonkę można szybko przymocować do ochronnej krawędzi zamkiem błyskawicznym. Krawędź ochronna jest mocna i wyposażona w system ochrony stopy (FootProtection System - FPS) opracowany specjalnie przez EXIT Toys. Wypełnienie krawędzi ochronnej jest grubsze w porównaniu ze standardową trampoliną EXIT Elegant Inground, a bardzo gruba górna warstwa PCV krawędzi ochronnej zapewnia jej dłuższą żywotność.
Siatka zabezpieczająca jest w zestawie. Siatka bezpieczeństwa Economy posiada przyjazne dla dzieci wejście dzięki zachodzącym na siebie drzwiom i oferuje dodatkową ochronę, ponieważ trampolina naziemna znajduje się już blisko podłogi. Siatka jest zawsze ładnie rozciągnięta, zarówno na górze, jak i na dole. Siatka zabezpieczająca ma wysokiej jakości wykończenie, nawet przy bardzo grubej piance wokół słupków. Elegancka trampolina naziemna jest wyposażona we wszystkie udogodnienia dla wielu godzin zabawy !

Szczegóły:
  • model: trampolina zakopana
  • materiał: polipropylen
  • wymiary: 266 x 200 x 437 cm
  • waga: 126 kg
  • max. obciążenie 120 kg
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia
Standardowo zawarte
powierzchnia do skakania
Szara krawędź ochronna
76 sprężyny ocynkowane o grubości 21,6 cm
4 sprężyny narożne o średnicy 14,1 cm
8 metalowych stópek w kształcie litery L
siatka bezpieczeństwa
hak sprężynowy
instrukcja

Najpopularniejsze produkty: