EXIT Premium Pokrowiec na trampolinę ø305cm

EXIT Premium Pokrowiec na trampolinę ø305cm


  • EXIT Premium Pokrowiec na trampolinę ø427cm
  • EXIT Premium Pokrowiec na trampolinę ø253cm
  • EXIT Premium Pokrowiec na trampolinę ø366cm

SCD¹
259,00 zł
Cena
254,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 14 dni roboczych

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A269187

EAN: 8719874708517

EXIT Premium Pokrowiec na trampolinę ø305cm
Pokrowiec o bardzo wysokiej jakości i oferuje najlepszą ochronę dla Twojej trampoliny przy wietrze i niepogodzie. Nadaje się do okrągłych trampolin na nóżkach, jak i trampolin podłogowych. Uwaga: ten pokrowiec nie jest odpowiedni dla trampolin na poziomie gruntu. Zaoferuj swojej trampolinie ochronę, na jaką zasługuje, dzięki osłonie EXIT Toys!

Chroń swoją trampolinę.

Nie masz możliwości przechowywania trampoliny w zimie, czy po prostu nie chcesz jej demontować? Z osłoną Premium na trampolinę zabezpieczasz swoje trampoliny przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg, lód i promieniowanie UV, ale także przed zanieczyszczeniami, takimi jak liście drzew. Otwory drenażowe zapewniają, że woda nie zatrzyma się na trampolinie.

Wytrzymały, piękny i prosty

Wykonany z bardzo grubego PCW i dlatego mają bardzo luksusowy wygląd w porównaniu z innymi plandełkami. Osłonę można łatwo i stabilnie przymocować do trampoliny za pomocą elastycznej taśmy. W krótkim czasie Twoja trampolina jest optymalnie chroniona! Wybierz dodatkową ochronę i przedłużyć żywotność trampoliny dzięki pokrowcom EXIT Toys premium.

Szczegóły:
  • średnica: ok. 305 cm
  • odporna na niepogodę tak
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

Najpopularniejsze produkty:

EXIT Premium Pokrowiec na trampolinę ø305cm
SCD¹ 259,00 zł
254,00 zł