EXIT Pedal Go-Kart Spider Expedition z przyczepą - ciemnozielony

EXIT Pedal Go-Kart Spider Expedition z przyczepą - ciemnozielony


 • EXIT Pedal Go-Kart Spider z przyczepą - zielony
 • EXIT Pedal Go-Kart Spider Expedition z przyczepą - czerowny

Cena
1.482,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 14 dni roboczych

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A267876

EXIT Pedal Go-Kart Spider Expedition z przyczepą - ciemnozielony
EXIT Spider Expedition Gokart z przyczepą - ciemnozielony

EXIT Spider Expedition Gokart z przyczepą jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-8 lat. Ten zestaw jest łatwy w użyciu nawet dla najmniejszych dzieci, lekki, a dzięki regulowanemu siedzisku gokart może rosnąć z dziećmi przez kilka lat. Spraw, aby Twój gokart i przyczepa były wyjątkowe dzięki dołączonym naklejkom, ubierz swój strój safari i ścigaj się na pełnym gazie po najtrudniejszym terenie dzięki SpiderExpedition!

Bardzo szybki i zwrotny

Z gokartem EXIT Spider Expedition i przyczepą, po prostu pokonujesz małe zakręty i jesteś super szybki. Gokart ma hamulec ręczny, a stabilna, elastyczna oś zapewnia, że obie przednie opony pozostają bezpiecznie na podłożu, nawet w nierównym terenie. Silne opony off-road i fajny cowcatcher kończą ekspedycję Spider Expedition!

Łącznie z przyczepką

W dołączonej przyczepie można łatwo transportować rzeczy z punktu A do punktu B. Dzięki mocnej ramie i stabilnej, przestronnej, plastikowej platformie ładunkowej można przewozić do 10 kg. Dzięki funkcjonalnej pozycji przechylnej można zdjąć zawartość przyczepy bez konieczności odłączania przyczepy od gokarta. Możesz więc zostawić ciężką pracę fanom gokartów z EXIT Toys. Czy chcesz jeździć gokartem bez przyczepy? Żaden problem! Przyczepa EXIT Spider Expedition ma niewielką masę i może być łatwo odłączona nawet przez najmniejszych i ponownie przymocowana do gokarta za pomocą dostarczonej śruby mocującej. Czy chcesz jeździć gokartem bez przyczepy? Żaden problem! Przyczepa EXIT Foxy Club ma niewielką masę i może być łatwo odłączona nawet przez najmniejszych i ponownie przymocowana do gokarta za pomocą dostarczonej śruby mocującej.

Wytrzymałe, fajne i sportowe!

Ponieważ gokart i przyczepa są w tej samej stylistyce, jeździsz jak jedna całość po drodze! Odporna na wstrząsy zielona rama, sportowe obręcze i spoiler nadają gokartowi z przyczepą sportowy wygląd. Dopełnieniem gokartów są pasujące akcesoria, takie jak box dźwiękowy z odgłosami kierowców wyścigowych oraz flaga bezpieczeństwa. Gotowy do startu? Wyścig z Foxy Gokart z przyczepą z EXIT Toys!

Szczegóły:
 • seria: Foxy Gokarts
 • Przyczepa z pozycją przechyłu
 • Mocne opony terenowe i zestaw głośnomówiący
 • Możliwość regulacji w 3 stopniach.
 • Minimalny wzrost kierowcy: 95 cm
 • Ciężar użytkownika: maks. 45 (na fotel) kg
 • wymiary: 235 x 68 x 59 cm
 • waga: 24 kg
 • materiał: Stal galwanizowana z powłoką proszkową
 • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

Najpopularniejsze produkty:

EXIT Pedal Go-Kart Spider Expedition z przyczepą - ciemnozielony
1.482,00 zł
Najpopularniejsze marki