EXIT Pedal Go-Kart Cheetah z przyczepą - zielony / czarny

EXIT Pedal Go-Kart Cheetah z przyczepą - zielony / czarny


Cena
1.782,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 14 dni roboczych

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A267883

EXIT Pedal Go-Kart Cheetah z przyczepą - zielony / czarny
EXIT Cheetah Gokart z przyczepą - zielony / czarny

EXIT Cheetah Gokart z przyczepą jest przeznaczony dla dzieci w wieku 5-12 lat. Ten zestaw jest łatwy w użyciu nawet dla najmniejszych dzieci, lekki, a dzięki regulowanemu siedzisku gokart może rosnąć z dziećmi przez kilka lat. Spersonalizuj swój gokart z pomocą dołączonych do zestawu naklejek i przeżyj niezapomniane przygody.

Bardzo szybki i zwrotny

Z gokartem EXIT Cheetah i przyczepą EXIT pokonujesz małe zakręty i pędzisz po drodze z dużą prędkością. Gokart ma hamulec tylnego pedału i może jechać zarówno do przodu, jak i do tyłu. Stabilna, elastyczna oś zapewnia, że obie przednie opony gokarta zawsze pozostaną bezpiecznie na ziemi, nawet w nierównym terenie.

Funkcjonalna przyczepa

W dołączonej przyczepie można łatwo transportować rzeczy z punktu A do punktu B. Dzięki mocnej ramie i stabilnej, przestronnej, plastikowej platformie ładunkowej można przewozić do 10 kg. Dzięki funkcjonalnej pozycji przechylnej można zdjąć zawartość przyczepy bez konieczności odłączania przyczepy od gokarta. Możesz więc zostawić ciężką pracę fanom gokartów z EXIT Toys. Czy chcesz jeździć gokartem bez przyczepy? Żaden problem! Przyczepa EXIT Cheetah ma niewielką masę i może być łatwo odłączona nawet przez najmniejszych i ponownie przymocowana do gokarta za pomocą dostarczonej śruby mocującej.

Wytrzymałe, fajne i sportowe!

Ponieważ gokart i przyczepa są w tej samej stylistyce, jeździsz jak jedna całość po drodze! Odporna na wstrząsy zielona rama, sportowe obręcze i spoiler nadają gokartowi z przyczepą sportowy wygląd. Gotowy do startu? Wyścig z Foxy Gokart z przyczepą z EXIT Toys!

Szczegóły:
  • seria: Cheetah Gokarts
  • Przyczepa z pozycją przechyłu
  • W tym reflektory i kierunkowskazy.
  • Możliwość regulacji w 3 stopniach.
  • Minimalny wzrost kierowcy: 110 cm
  • Ciężar użytkownika: maks. 45 (na fotel) kg
  • wymiary: 210 x 55 x 68 cm
  • waga: 29 kg
  • materiał: Stal galwanizowana z powłoką proszkową
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

Najpopularniejsze produkty:

EXIT Pedal Go-Kart Cheetah z przyczepą - zielony / czarny
1.782,00 zł
Najpopularniejsze marki