To też może Ci się spodobać

EXIT Inground - trampolina Elegant Premium ø305cm z Deluxe siatką zabezpieczającą - zielony
obecnie wyprzedano

EXIT Inground - trampolina Elegant Premium ø305cm z Deluxe siatką zabezpieczającą - zielony


Wariant:

Cena
2.475,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A268431

EAN: 8719874705196

EXIT Inground - trampolina Elegant Premium ø305cm z Deluxe siatką zabezpieczającą - zielony
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Trampolina EXIT Elegant Premium Inground z siatką zabezpieczającą to mała okrągła trampolina bardzo dobrej jakości z szarą krawędzią ochronną i schwa fartuchem. Ta trampolina jest częściowo zakopana w ziemi, która jest nie tylko extra bezpieczna, ale również dobrze wygląda w ogrodzie. Elegant Premium Inground Trampoliny z Deluxe siatką zabezpieczającą są bezpieczne, piękne i łatwe w montażu!

Elegant Premium Inground Trampoliny EXIT są również zaprojektowane z myślą o długowieczności. Rama jest ocynkowana, a następnie powlekana proszkowo tak, że rdza nie ma szans. extra Długie sprężyny stożkowo-stożkowe Premium o długości 21,6 cm dostarczają ultimative doświadczenia ringe doskonałego odbicia i miękkiego lądowania.

Fartuch schwa rze może być szybko przymocowany do ochronnej krawędzi za pomocą zamka błyskawicznego. Krawędź ochronna jest mocna i wyposażona w specjalnie EXIT Toys opracowany system Foot Protect Ion System (FPS), dzięki czemu nigdy nie można dostać stopy między sprężynami podczas trampoliningu ringe . Wypełnienie krawędzi ochronnej jest grubsze w porównaniu ze standardową Elegant Inground trampoliną EXIT, a extra gruba górna warstwa PCV krawędzi ochronnej ostatecznie zapewnia jej dłuższą żywotność, tzn. jest super trwała.

Wraz z Elegant Premium Inground trampoliną EXIT dostarczana jest siatka zabezpieczająca. Dzięki zachodzącym na siebie drzwiom Deluxe siatka zabezpieczająca ma przyjazne dla dzieci wejście i oferuje extra ochronę, ponieważ Inground trampolina znajduje się już blisko podłogi. Ponadto Deluxe siatka bezpieczeństwa oferuje wysoką jakość. Siatka przechodzi przez włókno ringe szklane, zarówno na górze jak i na dole, zawsze pięknie zaokrąglona i rozciągnięta. Siatka zabezpieczająca ma wysokiej jakości wykończenie, nawet przy extra grubej piance wokół słupków jest to wyraźnie widoczne. Elegant Premium Inground Trampolina jest wyposażona we wszystkie udogodnienia dla wielu godzin zabawy w skokach!

Szczegóły:
  • Model: zakopana trampolina
  • Materiał: PP (polipropylen)
  • Wysokość: 200 cm
  • średnica: ø329 cm
  • Waga: 79 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Wiek: od 3 lat.
Uwzględnione domyślnie
karta charakterystyki
Szara krawędź ochronna z fartuchem schwa rzera
66 ocynkowanych piór o grubości 21,6 cm
6 metal lenowych stóp
Deluxe Siatka zabezpieczająca z drzwiami zachodzącymi na siebie
hak sprężynowy
instruktaż

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

Najpopularniejsze produkty: