EXIT Drewniany domek zabaw Loft 150, naturalny

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 150, naturalny


  • EXIT Drewniany domek zabaw Loft 150, zielony
  • EXIT Drewniany domek zabaw Loft 150, czerwony

SCD¹
2.799,00 zł
Cena
2.699,00 zł
Wysyłka gratis!
Oszczędzasz
100,00 zł
cena z VAT
Wysyłka spedycją
Czas dostawy: 14 dni roboczych

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A248306

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 150, naturalny
W drewnianym domku EXIT Loft 150 w kolorze naturalnym dzieci nie zaznają nudy. Ten drewniany domek stoi na podłodze i posiada przybudówkę, która może być przymocowana do lewej lub prawej strony domku Drewniany domek zabaw jest łatwy w montażu dzięki wstępnie zmontowanym komponentom. Typowy dla drewnianego domku EXIT Loft 150 jest skandynawski design oraz piękne, białe obramowanie. Ten domek zabaw EXIT z pewnością będzie się dobrze prezentował w każdym ogrodzie!

Ekologiczny drewniany domek zabaw

Dzięki wodoszczelnemu dachowi, domki zabawek drewnianych EXIT Toys są odporne na warunki atmosferyczne i wykonane z drewna cedrowego z certyfikatem FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest z natury wykorzystywany w trudnych warunkach pogodowych tj. deszcz, dzięki czemu jest odporny na rdzę. Drewno nie jest poddawane obróbce przy użyciu szkodliwych chemikaliów ani nie rozpada się na drzazgi. Drewno cedrowe jest zatem nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojego dziecka.
Własna unikatowa aranżacja wnętrza?
Dla drewnianego domku EXIT Loft 150 dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów. Co sądzisz o wyjątkowym zestawie piknikowym ze stołkami albo zestaw dekoracyjny, który możesz samodzielnie ozdobić? Zapraojektuj swój plac zabaw, tak jak Tobie się podoba i przeżyj niezapomniane przygody na świeżym powietrzu!

Szczegóły:
  • Wodoodporny dach
  • max. obciążenie: 100 kg
  • materiał: Drewno cedrowe
Standardowo zawarte
Przygotowany zestaw do łatwego montażu
instrukcja

Najpopularniejsze produkty:

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 150, naturalny
SCD¹ 2.799,00 zł
2.699,00 zł
Najpopularniejsze marki