EXIT Drewniany domek zabaw Loft 100, czerwony

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 100, czerwonyCena
1.632,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Wysyłka spedycją
Czas dostawy: 14 dni roboczych

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A248304

EAN: 8718469460250

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 100, czerwony
W drewnianym domku EXIT Loft 100 w kolorze czerownym dzieci nie zaznają nudy. Ten drewniany domek stoi na ziemi, zajmuje niewiele miejsca i dlatego nadaje się do każdego ogrodu. Drewniany domek zabaw jest łatwy w montażu dzięki wstępnie zmontowanym komponentom. Typowy dla drewnianego domku zabaw EXIT Loft 100 jest przejrzysty skandynawski design, który z pewnością jest świetnty w ogrodzie!

Ekologiczny drewniany domek zabaw

Dzięki wodoszczelnemu dachowi, domki zabawek drewnianych EXIT Toys są odporne na warunki atmosferyczne i wykonane z drewna cedrowego z certyfikatem FSC® (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest z natury wykorzystywany w trudnych warunkach pogodowych tj. deszcz, dzięki czemu jest odporny na rdzę. Drewno nie jest poddawane obróbce przy użyciu szkodliwych chemikaliów ani nie rozpada się na drzazgi. Drewno cedrowe jest zatem nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojego dziecka.
Własna unikatowa aranżacja wnętrza?
Dla drewnianego domku EXIT Loft 100 dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów. Co sądzisz o wyjątkowym zestawie piknikowym ze stołkami albo zestaw dekoracyjny, który możesz samodzielnie ozdobić? Zapraojektuj swój plac zabaw, tak jak Tobie się podoba i przeżyj niezapomniane przygody na świeżym powietrzu!

Szczegóły:
  • Wodoodporny dach
  • max. obciążenie: 100 kg
  • materiał: Drewno cedrowe
Standardowo zawarte
Przygotowany zestaw do łatwego montażu
instrukcja

Najpopularniejsze produkty:

EXIT Drewniany domek zabaw Loft 100, czerwony
1.632,00 zł
Najpopularniejsze marki