BLACK WEEK: aż do 200 zł taniej
BLACK WEEK: aż do 200 zł taniej
Odbierz kupon
00
Std.
00
Min.
00
Sek.
EXIT Drewniany domek zabaw Beach 300, szary

EXIT Drewniany domek zabaw Beach 300, szary

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 14 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
1.783,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A248294

EXIT Drewniany domek zabaw Beach 300, szary
EXIT Beach 300 Drewniany domek zabaw w kolorze szarym jest w wytwornym skandynawskim stylu. Dzieci mogą się w nim bawić godzinami. Domek stoi na drewnianych nogach oraz posiada wspaniałą zjeżdżalnię. Gotowe zmontowne panele sprawiają, że złożenie całego domku jest mało czasochłonne. Zamów, złóż i zacznij się bawić!

Trwały drewniany domek

EXIT Drewniany domek zabaw z frimy EXIT Toys jest zbudowany z certyfikowanego drewna cedrowego (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Ten rodzaj drewna jest z natury wykorzystywany w trudnych warunkach pogodowych tj. deszcz, dzięki czemu jest odporny na rdzę. Drewno nie jest poddawane obróbce przy użyciu szkodliwych chemikaliów ani rozpada się na drzazgi. Drewno cedrowe jest zatem nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojego dziecka.

Przeżyj najwspanialsze przygody
Dla drewnianego domku zabaw EXIT Beach 300 jest dostępny szeroki asortyment akcesoriów. Co sądzisz o świetnym zestawie piknikowym ze stołkami, skrzynce na kwiaty lub domku dla ptaków? Zabawa w naszym drewnianym domku EXIT Beach 300 sprawi, że poczujesz się jak na słonecznej plaży.

Szczegóły:
  • Okna można otworzyć
  • Odporny na warunki pogodowe
  • Zawiera zjeżdżalnię oraz balustradę
  • max. obciążenie: 100 kg
  • materiał: Drewno cedrowe
Zestaw składa się z:
gotowy zestaw budowlany ułatwiający montaż
zjeżdżalnia
instrukcja

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

EXIT Drewniany domek zabaw Beach 300, szary
1.783,00 zł