To też może Ci się spodobać

EXIT Bramka do piłki nożnej Gio 300 x 100 cm
obecnie wyprzedano

EXIT Bramka do piłki nożnej Gio 300 x 100 cm


  • EXIT Bramka do piłki nożnej Maestro 180 x 120 cm

Cena
529,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A248229

EXIT Bramka do piłki nożnej Gio 300 x 100 cm
Stalowa bramka do piłki nożnej EXIT Gio to wysokiej jakości stalowa bramka produkowana z nowoczesnym, profesjonalnym i solidnym wyglądem. Solidna czarna rama bramek jest ocynkowana i malowana proszkowo dla zapewnienia długiej żywotności. Siatka bramki piłkarskiej Gio jest również niezwykle mocna, dzięki czemu może złapać nawet najcięższe strzały. Ta bramka jest zatem odpowiednia nie tylko dla Twojego własnego ogrodu, ale również dla klubów piłkarskich.

Stalowe bramki do piłki nożnej EXIT Gio zostały specjalnie zaprojektowane dla mini piłki nożnej KNVB, gdzie mniejsze drużyny grają na mniejszych bramkach piłkarskich. Bramki do piłki nożnej Gio spełniają wymagania profesjonalnych zawodów mini piłki nożnej dla uczniów.

Gotowi na mecz?

Te bramki do piłki nożnej są łatwe do przenoszenia dzięki dwóm kołom transportowym. Nie musisz podnosić bramek, możesz po prostu pryesunąć je w inne miejsce. Z pewnością nie chcesz, aby bramka odjechała, kiedy trafisz gola, dlatego możesz złożyć koła podczas meczu. Bramki do piłki nożnej EXIT Gio można po prostu złączyć ze sobą, aby zaoszczędzić miejsce oraz na przykład za pomocą zamka. Prosta, bezpieczna i stabilna: oto bramka do piłki nożnej EXIT Gio!

Szczegóły:
  • przeznaczony dla klubów piłkarskich
  • Łatwa do przenoszenia
  • wymiary: 300 x 100 cm
  • Materiał: stal
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

Najpopularniejsze produkty:

Najpopularniejsze marki