Nasz alternatywa do wykupionego produktu

EverEarth Dwustronny trójkąt muzyczny
obecnie wyprzedano
Cena
120,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A185830

EverEarth Dwustronny trójkąt muzyczny
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Dwustronny trójkąt muzyczny oferuje Twojemu dziecku niezliczone możliwości wykazania się lischen umiejętnościami muzyki. Do drewnianej zabawki przymocowane są trzy różne sztabki, mały bębenek i zapadka. Pozwala to dziecku odkryć szeroką gamę dźwięków.

Wszystkie produkty ® są malowane farbami wodorozcieńczalnymi i nie zawierają zanieczyszczeń chemicznych. Twoje dziecko może więc bez wahania włożyć zabawkę do ust. Zrównoważony rozwój jest szczególnie ważny dla ®. Dlatego wszystkie zabawki wykonane są z drewna z certyfikatem FSC® , które ® uzyskuje się z naszej własnej, zrównoważonej gospodarki leśnej. Wszystkie artykuły ® są zaokrąglone i nie mają ostrych krawędzi, które mogłyby zranić dziecko.

< >Details strong :/ strong
  • material: drewno
  • Wiek: od 2 lat.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Najpopularniejsze marki