To też może Ci się spodobać

Etan Premium Złoto 14 Combi Deluxe , 4,3 m Zielony
obecnie wyprzedano

Etan Premium Złoto 14 Combi Deluxe , 4,3 m Zielony


Cena
5.099,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A212431

EAN: 8718226234650

Etan Premium Złoto 14 Combi Deluxe , 4,3 m Zielony
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Jeśli szukasz trampoliny, która ma więcej do zaoferowania, to Premium złoto Combi Deluxe jest po prostu rzeczą. Dzięki szczególnie grubej i starke n krawędziowej osłonie oraz niezwykłemu sprężynowi, lekcy i ciężsi bramkarze mogą dać wolną rękę Twojej radości. Trampoliny zapewniają bezpieczeństwo i ćwiczenia na świeżym powietrzu. Po prostu zdejmij buty i zabawa może się zacząć. Małe dzieci szybko wykonają sztuczki i z dumą popiszą się nimi. Twój ogród będzie wypełniony śmiejącymi się dziećmi, a w urodziny party trampolina staje się hitem. Pozytywny efekt uboczny, dzięki ruchowi na świeżym powietrzu, oczy zamkną się szybciej wieczorem niż się do tego przyzwyczaiłeś. Dzieci - i oczywiście również dorośli - mogą wypełnić się tlenem i power n.

< Idealne strong dla całej rodziny. strong
Rama podstawy oferuje podwójnie ocynkowane termicznie rury stalowe. Wytrzymałość samochodu ciężarowego Plane została wybrana jako Mater ial w tworzywie sztucznym do pokrycia krawędzi. Budowa Premium złota Combi Deluxe odbywa się w kilka minut. Z dwojgiem ludzi jest szybciej i łatwiej. Oczywiście można też zostawić trampolinę na zewnątrz w deszczu. Aby wygenerować jeszcze dłuższy okres użytkowania, oczywiście możliwe jest zdemontowanie systemu w ciągu Winter roku. Z drugiej strony, trampolina może być oczywiście również wykorzystywana jako forma spędzania wolnego czasu na niskim poziomie Temperature n.

< strong Sport to morderstwo? - Nie z trampolinami - oferują one radość życia/
W zależności od wybranej średnicy, istnieją również wysokie loty dla dorosłych. Zaoferuj Tobie i Twoim dzieciom plac zabaw, który zajmuje niewiele miejsca i może być umieszczony w dowolnym miejscu w ogrodzie. Nawet na dziedzińcu lub na trawniku, na jednym Terra z nich trampolina może zapewnić radość. Upewnij się, że dzieci poruszają się wystarczająco dobrze i zawsze mają je na uwadze. To cię uspokoi, a maluchy z pewnością będą się dobrze bawić. Wiele różnych sztuczek może być praktykowane i krok po kroku skoczkowie odważą się robić więcej. Nie minie dużo czasu, zanim pierwszy somersault zostanie wypróbowany.

< >Bezpieczeństwo strong - A i O
Etan Oczywiście dzięki tej wysokiej jakości Premium trampolinie staraliśmy się wyeliminować wszelkie źródła zagrożenia. Pomyślałeś o wszystkich środkach ostrożności - sprężyny są bezpiecznie przykryte, jakość skoków jest exklusiv doskonała, siatka bezpieczeństwa doskonale ogranicza obszar skoków, a rama jest solidna i trwała. Oczywiście nie należy się spodziewać rdzy i jeśli po wielu, wielu latach należy zmienić pokrywę krawędzi, to można ją wielokrotnie zmieniać.
Możesz wybierać spośród modeli, które nie mogą być bardziej rozbudowane pod względem kształtu, rozmiaru i jakości. Trampoliny można znaleźć dla każdego miejsca, dla każdej rodziny, dla każdego budżetu i dla każdej zabawy. Po prostu pozwól, aby zainspirowało Cię to i pomyśl o śmiechu dzieci już na etapie selekcji.

Details:
  • Średnica maty do skoków: 4,3 m.
  • Wysokość: 270 cm
  • Mater ial frame: stal
  • Rozmiar krawędzi: 410 x 30 cm.
  • Mater krawędź ialu: PVC
  • Średnica rury: 18 mm
  • Ilość sprężyn: 96
  • Długość piór: 22 cm.
  • Nośność do 100 kg

szacunek
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Ryzyko odniesienia obrażeń! Ryzyko kolizji! Wymagany nadzór osoby dorosłej. Stosować wyłącznie na zewnątrz. Tylko do jednorazowego użytku. Używać bez butów. Nie używać, gdy skok arkusza jest mokry. Puste kieszenie i ręce przed użyciem. Zawsze w środku arkusza skoków sp ringe n. Nie jeść i nie pić na trampolinie. Żadnych przewróceń. Ograniczyć czas nieprzerwanego użytkowania (robić regularne przerwy) Nie używać w warunkach wietrznych starke i odpowiednio zabezpieczyć i zamocować. Trampolina musi być zmontowana przez osobę dorosłą zgodnie z instrukcją obsługi i sprawdzona przed pierwszym użyciem. Trzymaj się z dala od ognia. Nadaje się tylko do użytku prywatnego. Nie pozostawiać maty skokowej ze skokiem. Beach Postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi "Konserwacja i przechowywanie" oraz "Bezpieczne użytkowanie". Upewnij się, że jest wystarczająco dużo wolnego miejsca nad i obok trampoliny. Co najmniej 2 m odległości od np. ogrodzeń, ścian, kabli elektrycznych. Usuń ewentualne zagrożenia, takie jak gałęzie lub przewody. Używać trampoliny tylko na równym i twardym podłożu. Przed użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi. Żadna osoba nie może znajdować się pod trampoliną. Nie używać w ciemności. Nie używaj trampoliny, jeśli jesteś pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Nie z góry na trampolinie, ringe np. z drzewa lub balkonu.

czas dostawy ok. 5 - 7 dni roboczych

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

Najpopularniejsze produkty: