Etan Inground Premium Złoto 12 Combi Deluxe , 3,70 m Zielony

Etan Inground Premium Złoto 12 Combi Deluxe , 3,70 m Zielony


  • Etan Inground Premium Złoto 12 Combi Deluxe , 3,70 m antracyt/Szary

Cena
4.449,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: ok. 13 dni roboczych

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A212549

EAN: 8718226235060

Etan Inground Premium Złoto 12 Combi Deluxe , 3,70 m Zielony
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Inground Etan Premium Złoto Combi Deluxe - absolutna zabawa dla młodych i starych.

W poszukiwaniu odpowiedniej "zabawki" dla dzieci, która może być używana w ogrodzie doskonale w wielu porach roku, przychodzi dueigentlich tylko na trampolinie. Inground Etan Premium Złoto Combi Deluxe oferuje zabawę dla dużych i małych łobuzów. Szczególną zaletą Inground modeli jest to, że mają one niską wysokość stopnia ringe , dzięki czemu nawet najmniejsze z nich mogą samodzielnie dostać się na matę do skoków. Nikt nie musi się martwić o bezpieczeństwo, ponieważ trampoliny trampoliny Etan są wyposażone w wyjątkowo grubą i szeroką osłonę krawędzi. Kontakt ze sprężynami jest absolutnie niemożliwy. Drabina nie jest konieczna, co również eliminuje ryzyko upadku.

Dlaprocesu podejmowania decyzji
Dzieci pokochają Inground Etan Premium złotą Combi Deluxe trampolinę, a ty staniesz się bohaterem rodziny. W zależności od dostępnej przestrzeni można wybierać pomiędzy mniejszymi lub większymi wersjami, okrągłymi lub kwadratowymi. Zawsze otrzymujesz bardzo dobrą jakość. Znajduje to odzwierciedlenie w wysokiej jakości wykonania i oczywiście w rurach stalowych ocynkowanych termicznie. Zdecyduj się na jakość i bezpieczeństwo swoich dzieci. Zainwestuj w prywatny plac zabaw, który będzie wypełniony śmiejącymi się codziennie dziećmi.

Trampoliny- doskonała kompensacja
Spełnij życzenia dzieci i zaproponuj im ćwiczenia na świeżym powietrzu. Codzienne życie szkolne jest stresujące, najmłodsi muszą koncentrować się godzinami. Aby im to ułatwić, Inground Etan Premium złota Combi Deluxe trampolina jest po prostu idealna.

< >Wiele strong akcesoriów dla optymalnego wzornictwa / konstrukcji strong
Można to ustawić w zaledwie kilka minut, dokładnie tam, gdzie najlepiej pasuje. Dzięki dodatkowym kotwom można zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo. Drabina nie jest konieczna w Inground modelach, ale powinna być wyposażona w siatkę zabezpieczającą. Trampolina może stać na zewnątrz przy wietrze i pogodzie, w słońcu i deszczu. Jest on wyposażony w specjalną odporność na promieniowanie UV, dzięki czemu zapewnia dobrą zabawę nawet jesienią i w Action ogrodzie. Taka trampolina niekoniecznie musi być umieszczona na trawniku. Doskonale nadaje się również Terra sse. Wybierz jakość Etan i zaoferuj swoim dzieciom swobodę, ruch i równowagę, które są dla nich niezwykle ważne.

Details:
  • Średnica maty do skakania: 370 cm.
  • Wysokość: 200 cm
  • Mater ial frame: stal
  • rozmiar krawędzi: 340 x 30 cm
  • Mater krawędź ialu: PVC
  • Średnica rury: 18 mm
  • Ilość sprężyn: 80
  • Długość piór: 22 cm.
  • Nośność do 100 kg

szacunek
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Ryzyko odniesienia obrażeń! Ryzyko kolizji! Wymagany nadzór osoby dorosłej. Stosować wyłącznie na zewnątrz. Tylko do jednorazowego użytku. Używać bez butów. Nie używać, gdy skok arkusza jest mokry. Puste kieszenie i ręce przed użyciem. Zawsze w środku arkusza skoków sp ringe n. Nie jeść i nie pić na trampolinie. Żadnych przewróceń. Ograniczyć czas nieprzerwanego użytkowania (robić regularne przerwy) Nie używać w warunkach wietrznych starke i odpowiednio zabezpieczyć i zamocować. Trampolina musi być zmontowana przez osobę dorosłą zgodnie z instrukcją obsługi i sprawdzona przed pierwszym użyciem. Trzymaj się z dala od ognia. Nadaje się tylko do użytku prywatnego. Nie pozostawiać maty skokowej ze skokiem. Beach Postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi "Konserwacja i przechowywanie" oraz "Bezpieczne użytkowanie". Upewnij się, że jest wystarczająco dużo wolnego miejsca nad i obok trampoliny. Co najmniej 2 m odległości od np. ogrodzeń, ścian, kabli elektrycznych. Usuń ewentualne zagrożenia, takie jak gałęzie lub przewody. Używać trampoliny tylko na równym i twardym podłożu. Przed użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi. Żadna osoba nie może znajdować się pod trampoliną. Nie używać w ciemności. Nie używaj trampoliny, jeśli jesteś pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Nie z góry na trampolinie, ringe np. z drzewa lub balkonu.

czas dostawy ok. 5 - 7 dni roboczych

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

Najpopularniejsze produkty:

Etan Inground Premium Złoto 12 Combi Deluxe , 3,70 m Zielony
4.449,00 zł