Etan Inground Hi- Flyer 0965 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną zieloną

Etan Inground Hi- Flyer 0965 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną zieloną


 • Etan Inground Hi- Flyer 14 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną zieloną
 • Etan Inground Hi- Flyer 08 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną zieloną
 • Etan Inground Hi- Flyer 1075 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną zieloną

Cena
1.753,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: ok. 13 dni roboczych

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A212602

EAN: 8718226234964

Etan Inground Hi- Flyer 0965 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną zieloną
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
< strong Inground Hi- - po prostu Flyer Combi idealne dla małych chmieli/
Zaoferuj dzieciom swobodę i ćwiczenia na świeżym powietrzu, które jest dla nich niezwykle ważne. Z Hi Inground - Flyer Combi oferujesz tę możliwość zarówno dla dużych, jak i małych łobuzów. Niewielka wysokość umożliwia obejście się bez drabiny. Nawet najmłodsi mogą jechać na trampolinie i podejmować pierwsze próby skoków. Jednocześnie gwarantuje się, że pod trampoliną nie dostanie się żaden pies, kot czy inne zwierzę lub pełzające dzieci. Zapewnia to absolutne bezpieczeństwo i zabawę w jednym. Tak więc Inground Hi- Flyer jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów, którzy chcą jeszcze lepszych skoków. Tricki akrobatyczne mogą być z tym doskonale wykonane. Potrzebujesz tylko trochę przestrzeni. Wybierz odpowiednie miejsce, w którym maluchy będą mogły cieszyć się wolnością i zabawą.

< >Najlepsza strong jakość dla wysokiego poziomu bezpieczeństwa
Wybierz od Etan nas trampolinę, która idealnie pasuje do Twojej przestrzeni. Masz duży wybór pomiędzy wzorami okrągłymi i kwadratowymi oraz oczywiście pomiędzy różnymi rozmiarami. Z siatką bezpieczeństwa, nie ma ograniczeń co do zabawy. To dobry nastrój i zdecydowanie najlepszy light moment na przyjęciu urodzinowym dla dzieci. W zależności od tego, ile wagi może wytrzymać wybrana trampolina, kilka dzieci może oczywiście realizować swoją pasję do skakania. Rama składa się z rur stalowych, które są termicznie podwójnie ocynkowane.

< >Nieograniczona strong zabawa i możliwości/ Sport strong
Wiele różnych trampolin niekoniecznie ułatwia wybór. Możesz wybrać Inground modele okrągłe lub kwadratowe lub warianty wyposażone w drabinę.

< >Poprzez strong ruch do motywacji
Pozwala to zaoferować dzieciom niezbędne ćwiczenia na świeżym powietrzu, zawsze z aspektem absolutnego bezpieczeństwa. Pedagogiczna wartość dodana, którą można osiągnąć na przykład za pomocą Flyer Combi trampoliny Inground Hi, jest pozytywnym efektem ubocznym. Codzienne życie szkolne jest bardzo wyczerpujące dla dzieci i oczywiście nie zawsze należy zabierać ze sobą dzień pracy dla dorosłych. Ruch i skoki na trampolinie rozluźniają mięśnie i optymalizują zawartość tlenu we krwi. Pozwala to na większą koncentrację i ułatwia naukę niż dotychczas. Dzięki temu dzieci mają motywację do rozwiązywania trudnych problemów arytmetycznych.

< Details:
 • Średnica maty do skakania: 280 x 200 cm.
 • Wysokość trampoliny: 200 cm.
 • Mater ial frame: stal
 • Mater krawędź ialu: PVC
 • Średnica rury: 15 mm
 • Ilość sprężyn: 52
 • Długość piór: 18 cm.
 • Nośność do 100 kg


 • szacunek
  Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Ryzyko odniesienia obrażeń! Ryzyko kolizji! Wymagany nadzór osoby dorosłej. Stosować wyłącznie na zewnątrz. Tylko do jednorazowego użytku. Używać bez butów. Nie używać, gdy skok arkusza jest mokry. Puste kieszenie i ręce przed użyciem. Zawsze w środku arkusza skoków sp ringe n. Nie jeść i nie pić na trampolinie. Żadnych przewróceń. Ograniczyć czas nieprzerwanego użytkowania (robić regularne przerwy) Nie używać w warunkach wietrznych starke i odpowiednio zabezpieczyć i zamocować. Trampolina musi być zmontowana przez osobę dorosłą zgodnie z instrukcją obsługi i sprawdzona przed pierwszym użyciem. Trzymaj się z dala od ognia. Nadaje się tylko do użytku prywatnego. Nie pozostawiać maty skokowej ze skokiem. Beach Postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi "Konserwacja i przechowywanie" oraz "Bezpieczne użytkowanie". Upewnij się, że jest wystarczająco dużo wolnego miejsca nad i obok trampoliny. Co najmniej 2 m odległości od np. ogrodzeń, ścian, kabli elektrycznych. Usuń ewentualne zagrożenia, takie jak gałęzie lub przewody. Używać trampoliny tylko na równym i twardym podłożu. Przed użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi. Żadna osoba nie może znajdować się pod trampoliną. Nie używać w ciemności. Nie używaj trampoliny, jeśli jesteś pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Nie z góry na trampolinie, ringe np. z drzewa lub balkonu.

  czas dostawy ok. 5 - 7 dni roboczych

  Wysyłka

  Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

  W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

  Najpopularniejsze produkty:

  Etan Inground Hi- Flyer 0965 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną zieloną
  1.753,00 zł