Etan Hi- Flyer 14 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną

Etan Hi- Flyer 14 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną


 • Etan Hi- Flyer 08 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną
 • Etan Hi- Flyer 10 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną
 • Etan Hi- Flyer 1075 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną

Cena
2.475,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: ok. 13 dni roboczych

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A212456

Etan Hi- Flyer 14 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Hi-- wysoki Flyer Combi , wyższy, nawet wyższy w górę
Czy Twoje dzieci znają uczucie wzrostu, lekkości i nieważkości przy pomocy trampoliny? Wtedy powinieneś zdobyć dla nich egzekucję, która oferuje jeszcze więcej możliwości jako hi- Flyer Combi . Z taką trampoliną można osiągnąć jeszcze większe skoki i nie ma ograniczeń kreatywności, jeśli chodzi o sztuczki. Absolutna akrobatyka może być wykonywana za pomocą Hi- Flyer . Sport Świeże powietrze jest szczególnie ważne dla dzieci i oczywiście także dla dorosłych. Mali siedzą cały dzień w szkole, a rodzice wątpliwie w biurze. Brak ruchu może prowadzić do wielu ograniczeń zdrowotnych. W przypadku trampoliny tlen w połączeniu z ruchem jest optymalnie rozprowadzany w organizmie. Jednocześnie mięśnie zostają rozluźnione, a zabawa nie przychodzi naturalnie również zbyt krótko.

< Doskonale strong przemyślane.... strong
Etan ważne jest, aby wykluczyć potencjalne zagrożenie. Dlatego osłony na krawędzie są szczególnie innowacyjne. Są one grubo wyściełane i jednocześnie tak szerokie, że wszystkie pióra są pokryte. Nie ma więc niebezpieczeństwa, że dzieci zetkną się ze sprężynami. Jako punkt startu i lądowania dostępny jest tylko arkusz skoczni. W przypadku siatki bezpieczeństwa, która jest mocowana na zewnątrz z oddzielną ramą, nie ma również minimalizacji obszaru skoku. Zapewnia to optymalne wykorzystanie.

Ruchi zabawa dla dużych i małych
Rama składa się z podwójnie ocynkowanych termicznie rur stalowych, a sprężyny są szczególnie krótkie na Hi- Flyer . W ten sposób można osiągnąć większy rozmach. Ale nawet małe dzieci, które nie ośmielają się iść na własną rękę, mogą po prostu dołączyć do starszych. Jest to dużo zabawy i nie ma ograniczeń dla aplikacji w kreatywnym projektowaniu skoków. Jako rodzice możecie liczyć na to, że nic nie stanie się z małymi i dużymi dziećmi. Masz naprawdę dobre poczucie bezpieczeństwa i nie musisz stale obserwować skoków. Pozwól, aby dzieci same decydowały, jak wysoko, gdzie często lub jak długo chcą używać Flyer trampoliny Hi. Będziesz zaskoczony, że z pewnością jest to codzienne użytkowanie, ponieważ spin ringe na trampolinie jest uzależniający.

Montaż jest bardzo prosty, a trampolina Hi Flyer Combi może być pozostawiona w ogrodzie przy każdej pogodzie. Decydujesz się z Hi- Flyer na bezpieczeństwo, jakość, długowieczność i jednocześnie na ćwiczenia na świeżym powietrzu i absolutną zabawę.Details:
 • Średnica maty skokowej: 430 cm.
 • wysokość: 267 cm
 • Mater ial frame: stal
 • rozmiar krawędzi: 330 x 30 cm
 • Mater krawędź ialu: PVC
 • Średnica rury: 16 mm.
 • Ilość sprężyn: 96
 • długość piór: 17,5 cm
 • Nośność do 100 kg

szacunek
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Ryzyko odniesienia obrażeń! Ryzyko kolizji! Wymagany nadzór osoby dorosłej. Stosować wyłącznie na zewnątrz. Tylko do jednorazowego użytku. Używać bez butów. Nie używać, gdy skok arkusza jest mokry. Puste kieszenie i ręce przed użyciem. Zawsze w środku arkusza skoków sp ringe n. Nie jeść i nie pić na trampolinie. Żadnych przewróceń. Ograniczyć czas nieprzerwanego użytkowania (robić regularne przerwy) Nie używać w warunkach wietrznych starke i odpowiednio zabezpieczyć i zamocować. Trampolina musi być zmontowana przez osobę dorosłą zgodnie z instrukcją obsługi i sprawdzona przed pierwszym użyciem. Trzymaj się z dala od ognia. Nadaje się tylko do użytku prywatnego. Nie pozostawiać maty skokowej ze skokiem. Beach Postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi "Konserwacja i przechowywanie" oraz "Bezpieczne użytkowanie". Upewnij się, że jest wystarczająco dużo wolnego miejsca nad i obok trampoliny. Co najmniej 2 m odległości od np. ogrodzeń, ścian, kabli elektrycznych. Usuń ewentualne zagrożenia, takie jak gałęzie lub przewody. Używać trampoliny tylko na równym i twardym podłożu. Przed użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi. Żadna osoba nie może znajdować się pod trampoliną. Nie używać w ciemności. Nie używaj trampoliny, jeśli jesteś pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Nie z góry na trampolinie, ringe np. z drzewa lub balkonu.

czas dostawy ok. 5 - 7 dni roboczych

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

Najpopularniejsze produkty:

Etan Hi- Flyer 14 Combi trampolina z siatką zabezpieczającą i drabiną
2.475,00 zł
Najpopularniejsze marki