Eichhorn Wisząca tablica magnetyczna
Cena
123,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A246520

Eichhorn Wisząca tablica magnetyczna
Eichhorn Wisząca tablica magnetyczna: praktyczna tablica marki Eichhhorn o wymiarach 42 x 30 cm rozwija kreatywność dziecka. Jedna strona tablicy jest biała, magnetyczna i nadaje się do mazaków, druga strona jest również magnetyczna i nadaje się do kredy. Wykonana z wysokiej jakości drewna, może być przymocowana do ściany za pomocą linki. Zestaw zawiera 26 liter magnetycznych wykonanych z drewna, 5 kred i mazak.

Szczegóły:
  • części 33
  • pojemność: 26 liter magnetycznych wykonanych z drewna, 5 kred, 1 mazak, 1 powierzchnia tablicy magnetycznej dla kredy, 1 biała magnetyczna powierzchnia dla mazaka
  • materiał: drewno sosnowe, płytka MDF
  • Wymiary: 42 x 30 cm
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Eichhorn Wisząca tablica magnetyczna
123,00 zł
Najpopularniejsze marki