Eichhorn Outdoor Domek dla ptaków
Cena 63 zł Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A234334

Eichhorn Outdoor Domek dla ptaków
Ten uroczy domek dla ptaków o wymiarach 14 x 14 x 24 cm przyciąga wzrok sam w sobie, ale staje się jeszcze piękniejszy, gdy zostanie pomalowany i ozdobiony. W zestawie znajdują się poszczególne części domku, jak również pasujące do niego śruby. Domek można zawiesić za pomocą dołączonego sznurka lub przymocować do drzewa za pomocą zintegrowanego urządzenia z tyłu domu. W zestawie znajduje się również pędzel oraz 6 farb.

Można go pomalowac zgodnie z własną fantazją. Domek jest wykonany z wysokiej jakości drewna lipowego i jest odpowiedni dla dzieci od 6 lat.

Szczegóły:
 • z pędzelkiem i farbami
 • materiał: drewno lipowe
 • wymiary: 14 x 14 x 24 cm
 • Produkt przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

 • Uwaga
  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebiezpieczeństwo uduszenia.

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Eichhorn Outdoor Domek dla ptaków
  63 zł
  Najpopularniejsze marki