Wiosenna niespodzianka Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Wiosenna niespodzianka!
Wybierz rabat:
10% lub 40 zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Sprawdźi
Eichhorn kolejka z okrągłym torem

Eichhorn kolejka z okrągłym torem


Cena 69,00 zł Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A246399

Eichhorn kolejka z okrągłym torem
Na kolejce Eichhorn z okrągłym torem mała lokomotywa z wagonami może jeździć na dystansie 205 cm. Pociąg chwieje się w zabawny sposób, gdy porusza się po nierównym, zielonym trawniku. Wspaniałe akcesoria, takie jak drzewa, bariera z sygnalizacją świetlną i żuraw, są zawarte w zestawie i mogą być ze sobą łączone przez małych maszynistów. Świetna zabawa gwarantowana! Do produkcji kolejki Eichhorn użyto wyłącznie drewna certyfikowanego przez FSC®. Zestaw ten jest kompatybilny z prawie wszystkimi torami.

Szczegóły:
  • części 18
  • Długość trasy: 205 cm
  • materiał: drewno certyfikowane przez FSC®
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 miesiąca życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Akcesoria

Cena
119,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Eichhorn kolejka z okrągłym torem
69,00 zł
Najpopularniejsze marki