Eichhorn - drewniana gra magnetyczna

Eichhorn - drewniana gra magnetyczna


Cena
65,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A234331

Eichhorn - drewniana gra magnetyczna
Dzięki tej wspaniałej grze magnetycznej Eichhorn dzieci uczą się przesuwać kuleczkę z punktu A do punktu B. Kolorowe kulki należy wcisnąć do oznaczonego kolorami wgłębienia. Pojedyncze kuleczki są namagnesowane i za pomocą długopisu dają się z łatwością poruszać i przesuwać. W środku układanki magnetycznej znajduje się obrotowy element, za pomocą którego można zablokować lub otworzyć ścieżki. Artykuł ma stałe pióro magnetyczne do prowadzenia kulek, dlatego jest również idealny podczas podróży, ponieważ nic się nie zgubi.

Szczegóły:
 • magnetyczna
 • ma eriał: sklejka lipowa
 • wymiary: 25 x 22,6 cm
 • wiek: dla dzieci od 2 roku życia

 • Uwaga
  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 2 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebiezpieczeństwo uduszenia.

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Eichhorn - drewniana gra magnetyczna
  65,00 zł
  Najpopularniejsze marki