ecoiffier Sport - Gra i Sport zestaw
Cena
79,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A271728

EAN: 3280250001928

ecoiffier Sport - Gra i Sport zestaw
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Sport LICHER bawiący się w zabawę w 3-częściowym zestawie!

Składa się z zestawu do rzucania puszek z 6 puszkami i 2 kulkami, gry rzucania z 4 Ringe n, gry rzucania piłką z 2 kołczanami i 2 kulami. We wszystkich grach na pierwszym planie znajduje się zabawa z ruchu i promowanie zręczności. Idealny na plażę lub do ogrodu - ringe waga ułatwia prowadzenie transakcji sport .

Szczegóły:
  • Zawartość: Zestaw do rzucania z 6 puszkami i 2 kulami, jedna gra rzucania z 4 Ringe n, jedna gra rzucania piłką z 2 kołczanami i 2 kulami.
  • Wiek: od 3 lat.

szacunek
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo uduszenia się małymi częściami.

O Ecoiffier
Ecoiffier Są to kolorowe, szczegółowe produkty dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat o doskonałym stosunku ceny do jakości. Credo francuskiego producenta zabawek brzmi: uczyć się i odkrywać świat - poprzez zabawę! Dzięki Abrick blokom budowlanym, potomstwo może odkryć swoje umiejętności ruchowe i rozwinąć wyobraźnię przestrzenną.
Zakres gier fabularnych jest kluczem do świata dorosłych i ważną częścią rozwoju dziecka. Poprzez odtwarzanie codziennych sytuacji, umiejętności społeczne są szkolone i pogłębiane. Ecoiffier rozwija się i produkuje swój pełny zakres w Frank bogactwie i wykorzystuje Recycling materiały do ochrony zasobów.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - ecoiffier Sport - Gra i Sport zestaw
Średnia ocena produktu:
3 Oceny
 
2
 
0
 
1
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
  • 100% niezależne
  • Absolutnie przejrzyste
  • Od Klienta do Klienta
Recenzje

Najpopularniejsze produkty:

ecoiffier Sport - Gra i Sport zestaw
79,00 zł