ecoiffier Samolot Abrick
Cena
97,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
za ok. 3-5 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A297414

EAN: 3280250031550

ecoiffier Samolot Abrick
Opis przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu babymarkt.de
Board Proszę, samolot jest teraz gotowy do wejścia na pokład! Z samolotu Abrick Ecoiffier pochodzi prawdziwa radość. Jak tylko ostatni pasażerowie wejdą na pokład samolotu, rozpoczyna się podróż: pilot i drugi pilot lecą z bagażem wszędzie. Dzięki ruchomym schodom wszyscy pasażerowie wracają bezpiecznie z Board samolotu. Ten kolorowy zestaw do zabawy jest ładny i poręczny, dzięki czemu nadaje się dla dzieci już w wieku 18 miesięcy.

szczegóły dotyczące produktu:
  • Wymiary: 51 x 54,5 x 23,5 cm
  • Wiek: od 18 miesięcy
Około Ecoiffier :
Ecoiffier Są to kolorowe, szczegółowe produkty dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat o doskonałym stosunku ceny do jakości. Credo francuskiego producenta zabawek brzmi: Ucz się i odkrywaj świat - przez zabawę! Dzięki klockom Abrick dzieci mogą odkrywać swoje zdolności motoryczne i rozwijać wyobraźnię przestrzenną.

Asortyment role-play jest kluczem do świata dorosłych i stał się integralną tiger częścią rozwoju dziecka. Poprzez odtwarzanie codziennych sytuacji, umiejętności społeczne są szkolone i pogłębiane. Ecoiffier rozwija i produkuje kompletną gamę produktów we Francji oraz wykorzystuje materiały z recyklingu w celu ochrony zasobów.

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

ecoiffier Samolot Abrick
ecoiffier Samolot Abrick
97,00 zł