To też może Ci się spodobać

ecoiffier Maxi Abrick jeździ na koparce
obecnie wyprzedano
Cena
155,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A296799

EAN: 3280250078494

ecoiffier Maxi Abrick jeździ na koparce
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Pracuje jak tata!

Szczegółowy stół warsztatowy Ecoiffier ma wszystko, czego potrzebuje mały, początkujący rzemieślnik: Wiertarka, młotek, szczypce, klucz francuski, okulary ochronne i mała skrzynka narzędziowa z wkrętami i akcesoriami. Ławka jest wyposażona w wystarczającą ilość schowków i półek, aby po zabawie wszystko było w porządku. Tutaj każde dziecko może być kreatywne, wkręcać, wiercić, naprawiać i poznawać różne narzędzia w tym samym czasie. Ponieważ stół warsztatowy nie wymaga żadnej elektroniki ani baterii, jest on odpowiedni dla dzieci od 18 miesiąca życia.

szczegóły dotyczące produktu:
  • wymiary: 56,5 x 25,7 x 61,3 cm
  • Zawartość: stół warsztatowy, wiertarka, młotek, szczypce, klucz francuski, okulary ochronne, mała skrzynka narzędziowa z wkrętami i akcesoriami
  • Wiek: od 18 miesięcy


Via Ecoiffier :
Ecoiffier , są to kolorowe, szczegółowe produkty dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat o doskonałym stosunku ceny do jakości. Credo francuskiego producenta zabawek brzmi: Ucz się i odkrywaj świat - przez zabawę! Dzięki klockom Abrick dzieci mogą odkrywać swoje zdolności motoryczne i rozwijać świadomość przestrzenną.

The role play assortment is the key to the adult world and tiger gave way to child development. Poprzez odtwarzanie codziennych sytuacji, umiejętności społeczne są szkolone i pogłębiane. Ecoiffier opracowuje i produkuje kompletną gamę produktów we Francji oraz wykorzystuje materiały z recyklingu w celu ochrony zasobów.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty: