ecoiffier Garaż samochodowy w Abrick
Cena
101,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A297411

EAN: 3280250030119

ecoiffier Garaż samochodowy w Abrick
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
W Abrick Auto-Garage kolorowe samochody Ecoiffier wyścigowe mogą jeździć na dwóch poziomach. Jeśli zaczniesz od góry, solidny samochód będzie pędził do parteru tak szybko jak strzała. Znajdziesz tam mały warsztat, stację benzynową i myjnię samochodową. W dostawie zawarta jest figura do zabawy w postaci mechanika, dwóch samochodów sportowych i samochodu holowniczego.

szczegóły dotyczące produktu:
  • Wymiary: 55 x 48 x 33 cm
  • Wiek: od 18 miesięcy


Około Ecoiffier :
Ecoiffier Są to kolorowe, szczegółowe produkty dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat o doskonałym stosunku ceny do jakości. Credo francuskiego producenta zabawek brzmi: Ucz się i odkrywaj świat - przez zabawę! Dzięki klockom Abrick dzieci mogą odkrywać swoje zdolności motoryczne i rozwijać wyobraźnię przestrzenną.

Asortyment role-play jest kluczem do świata dorosłych i stał się integralną tiger częścią rozwoju dziecka. Poprzez odtwarzanie codziennych sytuacji, umiejętności społeczne są szkolone i pogłębiane. Ecoiffier rozwija i produkuje kompletną gamę produktów we Francji oraz wykorzystuje materiały z recyklingu w celu ochrony zasobów.

Akcesoria

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

ecoiffier Garaż samochodowy w Abrick
101,00 zł