cybex SILVER Fotelik samochodowy Pallas 2-fix Scuderia Ferrari Victory Black

cybex SILVER Fotelik samochodowy Pallas 2-fix Scuderia Ferrari Victory Black


  • cybex SILVER Fotelik samochodowy Pallas 2-fix Scuderia Ferrari Racing Red

Cena
1.479,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A249885

cybex SILVER Fotelik samochodowy Pallas 2-fix Scuderia Ferrari Victory Black
Grupa 1/2/3, 9-36 kg, od 9 miesięcy do 12 lat

W Grupie I fotelik Pallas 2-fix posiada dodatkowe zabezpieczenie w postaci osłony tułowia, dzięki czemu lepiej chroni dziecko niż tradycyjny system z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa. Fotelik w prosty sposób zmienia się z fotelika z grupy I w nagradzany fotelik z grupy II/III - CYBEX Solution X2-fix. Rozbudowane poduszki boczne chronią podczas zderzenia bocznego. System Isofix zapewnia stabilność i bezpieczeństwo przez cały czas użytkowania. Fotelik można stosować również w samochodach, które nie posiadają systemu Isofix.

Regulowana poduszka przednia
Opatentowana poduszka przednia jest regulowana pod względem wysokości. Poduszka ta zapewnia dziecku większą swobodę ruchów niż pasy zabezpieczające. Siły działające w czasie zderzenia czołowego są rozkładane na powierzchnie osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga znacznie zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Pasy nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione.

Ulepszony liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym System L.S.P. Plus
Rewolucyjny system L.S.P. System L.S.P. absorbuje energię uderzenia. Ulepszony liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym (L.S.P. Plus) pochłania siłę uderzenia już we wczesnym etapie. Dzięki temu nowemu rozwiązaniu uruchamia się seria reakcji, w których dodatkowe nakładki boczne wraz z zagłówkiem i zabezpieczeniem barkowym amortyzują pęd ciała na początkowym etapie zderzenia. Główka i plecy dziecka są bardziej chronione przez system L.S.P. Utrzymują delikatną główkę dziecka w bezpiecznej strefie fotelika.

Odchylane oparcie (grupa 1)
Zapewnia wygodną podróż. Fotelik z możliwością ustawienia do pozycji spoczynkowej.3-stopniowa regulacja zagłówka
Opatentowana, 3-stopniowa regulacja zagłówka gwarantuje bezpieczeństwo. Cieżar główki dziecka przenoszony jest do tyłu, dzięki czemu główka dziecka nie przesuwa się do przodu podczas snu. Głowa oraz kark są chronione podczas zderzenia. Odpowiednie ustawienie zagłówka zapewni wygodny sen.

ISOFIX CONNECT
Mocowanie ISOFIX zapewnia większą stabilność fotelika. Wbudowane zaczepy fotelika można łatwo wpiąć w uchwyty ISOFIX w samochodzie. Zaczepy fotelika łatwo się składa, dzięki czemu fotelik ten może być użytkowany w samochodach bez systemu ISOFIX.

Cechy dodatkowe:
  • 11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka fotelik rośnie wraz z dzieckiem
  • regulacja kąta nachylenia oparcia:
  • Wyciągana wkładka redukcyjna
Szczegóły:
  • wymiary (długość/szerokość/wysokość): 455 mm x 555 mm x 730 - 900 mm
  • waga: 11,2 kg
  • pokrowiec należy prać w temp. do 30 °C
  • materiał wierzchni: 100% poliester, wypełnienie: 100 % pianka poliuretanowa
  • zaprojektowano w Niemczech

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Najpopularniejsze produkty:

cybex SILVER Fotelik samochodowy Pallas 2-fix Scuderia Ferrari Victory Black
1.479,00 zł
Najpopularniejsze marki