cybex GOLD Leżaczek Lemo Bouncer Pale Beige-beige
cybex GOLD Leżaczek Lemo Bouncer Pale Beige-beige
649,00 zł
cena z VAT

cybex GOLD Leżaczek Lemo Bouncer Pale Beige-beige


  • cybex GOLD Leżaczek Lemo Bouncer Storm Grey-grey

Cena
649,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A239395

cybex GOLD Leżaczek Lemo Bouncer Pale Beige-beige
Z 5-punktowym pasem bezpieczeństwa: od narodzin do 6. miesiąca (ok. 9 kg)
bez 5-punktowego pasa bezpieczeństwa: Od 6 miesiąca do ok. 3 roku życia (15 kg)

Dzięki leżaczkowi dziecko już od pierwszego dnia może zająć miejsce przy stole. Lemo Bouncer spełni swoją rolę jako wolnostojący leżaczek od narodzin do 6. miesiąca lub jako dodatek do krzesełka Lemo Charis. Dzięki niemu, Twoje dziecko znajduje się zawsze w zasięgu wzroku. Czy to przy stole na czas posiłku czy na podłodze na czas zabawy. Leżaczka Lemo Bouncer można używać bez 5-punktowego pasa bezpieczeństwa w przypadku dzieci od 6 miesiąca do 3. roku życia. Leżaczek wprawiany jest w bujanie za sprawą naturalnych ruchów dzieci.

System podróżny 3 w 1
Lemo Bouncer spełni swoją rolę jako wolnostojący leżaczek od narodzin do 6. miesiąca lub jako dodatek do krzesełka do karmienia. Dzięki niemu, Twoje dziecko znajduje się zawsze w zasięgu wzroku. Leżaczka można używać także bez 5-punktowego pasa bezpieczeństwa w przypadku dzieci do 3. roku życia lub 15 kg.

Regulowane oparcie
Możliwość regulacji oparcia do pozycji leżącej lub siedzącej.

Regulowane pasy bezpieczeństwa
Zapewniają dziecku bezpieczeństwo już od pierwszych dni.

Bujaczek
Zaprojektowany tak, aby dziecko za sprawą własnych ruchów mogło się bujać, dzięki czemu łatwiej zasypia a zabawa sprawia więcej przyjemności.

Dane techniczne:
  • wymiary (długość/szerokość/wysokość): 58 x 23 x 36 cm
  • waga: 3,4 kg
  • pokrowiec można prać w temp. do 30° C
dostawa obejmuje leżaczek kompatybilny z krzesełkiem do karmienia Lemo

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

cybex GOLD
Najważniejszym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego dla dziecka jest jego bezpieczeństwo. Foteliki marki Cybex posiadają boczne osłony chroniące dziecko w czasie zderzenia bocznego. Regulowany zagłówek, który utrzyma główkę dziecka w odpowiedniej pozycji nawet w czasie snu, to również cecha charakterystyczna tych fotelików. Cybex produkuje foteliki w pięciu kategoriach wagowych, ponadto zajmuje się produkcją nosidełek turystycznych, czy wózków dziecięcych, które przekonują swoim wyglądem i funkcjonalnością.

Najpopularniejsze produkty:

cybex GOLD Leżaczek Lemo Bouncer Pale Beige-beige
649,00 zł
Najpopularniejsze marki