cybex GOLD Fotelik samochodowy Sirona M2 i-Size Sensorsafe z bazą M Indigo Blue

cybex GOLD Fotelik samochodowy Sirona M2 i-Size Sensorsafe z bazą M Indigo Blue


  • cybex GOLD Fotelik samochodowy Sirona M2 i-Size Sensorsafe z bazą M Urban Black
  • cybex GOLD Fotelik samochodowy Sirona M2 i-Size Sensorsafe z bazą M Urban Black
  • cybex GOLD Fotelik samochodowy Sirona M2 i-Size Sensorsafe z bazą M Fancy Pink
  • cybex GOLD Fotelik samochodowy Sirona M2 i-Size Sensorsafe z bazą M Premium Black

Cena
1.949,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A262073

cybex GOLD Fotelik samochodowy Sirona M2 i-Size Sensorsafe z bazą M Indigo Blue
Fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od chwili narodzin do uzyskania 105 cm, do ok. 4 roku życia.

Fotelik Sirona M2 i-Size może być używany zarówno przodem do kierunku jazdy jak i tyłem i jest szczególnie przekonujący w teście 11/2016 przeprowadzonym przez Stiftung Warentest. Fotelik otrzymal ocene 2,2 (dobrą), wydanie Test 2016: 11/2016.

Sensorsafe
Nie musisz się martwić, bo wiesz, że dziecko jest bezpieczne. Wraz z wprowadzeniem SensorSafe, cybex łączy inteligentną technologię z inteligentną konstrukcją, zapewniając dziecku bezpieczeństwo. System jest dostępny dla wybranych fotelików Platinum i Gold i-Size. Klips mocowany jest do paska i włącza alarm, aby uniknąć sytuacji zagrożenia - na przykład, gdy dziecko otwiera klips, gdy we wnętrzu samochodu robi się zbyt gorąco lub zbyt zimno, gdy dziecko zostawia się samo w samochodzie lub pozostaje w foteliku na zbyt długo. Wszystkie alerty są wysyłane przez Bluetooth do podłączonego smartfona i odbierane przez przyjazną dla użytkownika aplikację. Aplikacja zawiera również informacje na temat instalacji fotelika dla dzieci, filmów instruktażowych, FAQ i innych.

Najważniejsze cechy Sensorsafe
Bezpieczeństwo systemu pasów
Dziecko siedzi bezpiecznie w foteliku. SensorSafe Clip zapobiega wysunięciu się dziecka z pasa. Jeśli dziecko otworzy klip, na podłączony telefon komórkowy zostanie natychmiast wysłana wiadomość.

Ostrzeżenie dotyczące temperatury
Zapewnia, że dziecko zawsze podróżuje w komfortowej temperaturze. SensorSafe Clip mierzy temperaturę otoczenia w samochodzie, aby zapobiec nadmiernemu nagrzewaniu się lub nadmiernemu ochłodzeniu dziecka. Jeśli temperatura wewnątrz samochodu jest zbyt wysoka lub zbyt niska, na podłączony telefon komórkowy jest wysyłana wiadomość.

Ostrzeżenie, jeśli dziecko jest samo w samochodzie
Upewnij się, że dziecko jest zawsze pod nadzorem. Jeśli dziecko jest samo w samochodzie, SensorSafe Clip wysyła przypomnienia bezpośrednio na podłączony telefon komórkowy. W razie potrzeby SensorSafe informuje również kontakty alarmowe o lokalizacji samochodu.

Lista kontrolna instalacji
Zwiększa bezpieczeństwo dziecka i zapewnia, że produkt jest prawidłowo zainstalowany. Łatwa do zrozumienia lista kontrolna bezpieczeństwa prowadzi użytkownika przez podstawy początkowej instalacji, takie jak korzystanie z L.S.P. i prawidłowa obsługa ISOFIX. Lista kontrolna instalacji będzie również regularnie przypominać, że fotelik musi być dostosowany do wzrostu dziecka.

Alarm
Jeśli SensorSafe Clip jest zamknięty na niezwykle długi okres czasu, wysyła sygnał alarmowy. Dzięki temu dziecko nie może siedzieć zbyt długo w samochodzie.

Fotelik cybex Sirona M2 i-Size umożliwia przewożenie dziecka od chwili narodzin do uzyskania 105 cm (ok. 4 roku życia) tyłem do kierunku jazdy Fotelik zapewni dziecku też wystarczająco dużo miejsca na nóżki. Jest łatwy w montażu. Fotelik jest łatwy w przestawianiu z pozycji siedzącej do pozycji wypoczynkowej.

Przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy: od chwili narodzin do ok. 4 roku życia
Bezpieczeństwo i wysoki komfort dla Twojego dziecka.
Możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do ok. 4 roku życia, do uzyskania ok. 105 cm.

Łatwe i wygodne zapięcie dziecka.
Łatwy w użyciu.
Przeznaczony dla dzieci do uzyskania 105 cm.

ZINTEGROWANY LINIOWY SYSTEM OCHRONY - w czasie zderzenia bocznego
Liniowy system ochrony (L.S.P. System) redukuje uderzenie w czasie zderzenia bocznego.
Sprawdza się gdy fotelik zamontowany jest tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Ulepszony system L.S.P. chroniązy dziecko w czasie zderzenia bocznego. Dla bezpieczeństwa Twojego dziecka. Komfort i bezpieczeństwo w jednym.

Posiada 12-stopniową regulację zagłówka, rośnie razem z dzieckiem
12-stopniowa regulacja wysokości zagłówka.
Pas bezpieczeństwa regulowany jest wraz z zagłówkiem.

Cybex System Modular
Spełni oczekiwania każdego rodzica. Fotelik ten wraz z Sirona M2 i-Size może zostać umieszczony na bazie M. W ten sposób dziecko komfortowo przewożone jest tyłem do kierunku jazdy - od chwili narodzin do ok. 4 roku życia.

Cechy dodatkowe:
  • osłona absorbująca energię uderzenia: absorbuje siłę uderzenia w czasie wypadku chroniąc dziecko
  • regulacja oparcia jedną ręką: dla wysokiego komfortu dziecka (5 pozycji tyłem, 3 pozycje przodem)
Dane techniczne:
  • wymiary (długość/szerokość/wysokość): 720 x 440 x 660 mm
  • waga: 14,3 kg
  • Zdejmowany pokrowiec z możliwością prania w 30 stopniach w programie dla tkanin delikatnych.
  • Zaprojektowano w Niemczech

Wysyłka obejmuje fotelik samochodowy Sirona M2 i-Size oraz Bazę M.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Producent

cybex GOLD
Najważniejszym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego dla dziecka jest jego bezpieczeństwo. Foteliki marki Cybex posiadają boczne osłony chroniące dziecko w czasie zderzenia bocznego. Regulowany zagłówek, który utrzyma główkę dziecka w odpowiedniej pozycji nawet w czasie snu, to również cecha charakterystyczna tych fotelików. Cybex produkuje foteliki w pięciu kategoriach wagowych, ponadto zajmuje się produkcją nosidełek turystycznych, czy wózków dziecięcych, które przekonują swoim wyglądem i funkcjonalnością.

Najpopularniejsze produkty:

cybex GOLD Fotelik samochodowy Sirona M2 i-Size Sensorsafe z bazą M Indigo Blue
1.949,00 zł
Najpopularniejsze marki