To też może Ci się spodobać

cybex GOLD Dziecięcy fotelik samochodowy Aton M i-Size Scuderia Ferrari, w tym Sensorsafe Victory Black
obecnie wyprzedano

cybex GOLD Dziecięcy fotelik samochodowy Aton M i-Size Scuderia Ferrari, w tym Sensorsafe Victory Black


Wariant:

Cena
1.099,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A278077

EAN: 4058511752792

cybex GOLD Dziecięcy fotelik samochodowy Aton M i-Size Scuderia Ferrari, w tym Sensorsafe Victory Black
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Od urodzenia od 45 cm do 87 cm (maks. 13 kg)

Bezpieczny czujnik
Żeby w końcu mniej się martwić, bo wiesz, że dziecko jest bezpieczne. Wraz z wprowadzeniem SensorSafe cybex łączy w sobie inteligentną technologię z inteligentną Design , gwarantując, że bezpieczeństwo i zdrowie dziecka zawsze będzie na pierwszym miejscu. System jest dostępny dla wybranych Platinum i złotych i-Size fotelików dziecięcych. Klips jest przymocowany do systemu pasów bezpieczeństwa i włącza alarm, aby zapobiec krytycznym sytuacjom - na przykład, jeśli dziecko otworzy klips, jeśli we wnętrzu samochodu zrobi się za gorąco lub za zimno, jeśli dziecko zostanie samo w samochodzie lub będzie siedzieć za długo. Wszystkie alerty są wysyłane przez Bluetooth do podłączonego Smartphone urządzenia i odbierane za pomocą przyjaznej dla użytkownika aplikacji. Aplikacja zawiera również informacje na temat instalacji fotelika, filmów instruktażowych, FAQ i innych.

Główne cechy charakterystyczne Bezpieczny czujnik
Zabezpieczenie systemu taśmowego
Trzyma dziecko bezpiecznie w foteliku przez cały czas. SensorSafe Clip zapobiega wysuwaniu się dziecka z paska. Jeśli dziecko otworzy klips, do podłączonego telefonu komórkowego zostanie natychmiast wysłana wiadomość push.

Ostrzeżenie o temperaturze
Zapewnia, że dziecko zawsze podróżuje w komfortowej temperaturze. Klips SensorSafe mierzy temperaturę otoczenia w samochodzie, aby nie dopuścić do tego, aby dziecko było zbyt gorące lub zbyt zimne. Jeśli temperatura wewnątrz samochodu jest zbyt wysoka lub zbyt niska, do podłączonego telefonu komórkowego wysyłana jest wiadomość "push".

Ostrzeżenie, jeśli dziecko jest samo w samochodzie
Upewnia się, że dziecko jest zawsze pod nadzorem. Jeśli dziecko jest samo w samochodzie, SensorSafe Clip wysyła przypomnienia bezpośrednio do podłączonego telefonu komórkowego. W razie potrzeby SensorSafe informuje również kontakty alarmowe o lokalizacji samochodu.

Lista kontrolna instalacji
Zwiększa bezpieczeństwo dzieci i zapewnia prawidłowy montaż produktu. Łatwa do zrozumienia lista kontrolna bezpieczeństwa prowadzi początkowy montaż przez Basic s, takie jak użycie L.S.P. i prawidłową obsługę Isofix . Ta lista kontrolna instalacji przypomina również regularnie, że fotelik musi być regulowany stosownie do wzrostu dziecka.

Wstrzymać alarm
Upewnij się, że dziecko nie siedzi w samochodzie zbyt długo. Jeśli SensorSafe Clip zostanie zamknięty na wyjątkowo długi czas, wyśle sygnał alarmowy. Dzięki temu dziecko nie będzie mogło zbyt długo siedzieć w samochodzie.

Aton M i-Size jest wyposażony w najnowsze technologie bezpieczeństwa. W połączeniu z dodatkowo dostępną podstawą station Base M, nosidełko dla niemowląt spełnia wymagania i-Size normy. Między innymi nakazuje transport tyłem do kierunku jazdy dzieci do 15 miesiąca życia. Aton M i-Size może być używany dla noworodków i niemowląt o wysokości od 45 cm do 87 cm (maksymalnie 13 kg).

Lekki Aton M i-Size dzięki wyjmowanej wkładce dla noworodków i wcześniaków oferuje możliwie najbardziej płaski kąt leżenia. Wraz z systemem L.S.P. i powłoką pochłaniającą energię, wyrafinowana koncepcja bezpieczeństwa chroni dziecko. Komfort zapewniają zagłówki o regulowanej wysokości, miękkie, wyściełane paski i daszek przeciwsłoneczny XXL.

System cybex Modular
Modular System ten spełnia wszystkie wymagania. Wraz z nosidełkiem dla niemowląt Aton M i-Size i fotelikiem Sirona M2 i-Size oferuje on dwa foteliki, które wpinają się w tę samą podstawę, Base M. W ten sposób Twoje dziecko może podróżować wygodnie, bezpiecznie i tyłem do kierunku jazdy - od urodzenia do około czterech lat.

11-krotna regulacja wysokości
11-stopniowa regulacja wysokości zapewnia, że fotelik rośnie wraz z dzieckiem i ma wyjątkowo długą żywotność. Ochraniacze głowy i ramion rosną wraz z zapotrzebowaniem dziecka na przestrzeń osobistą.

Liniowe zabezpieczenie przed uderzeniem z boku (system L.S.P.)
Rzadki system evolution L.S.P. (liniowe uderzenie boczne Protection ) systematycznie zmniejsza masę uderzenia bocznego w liniowej reakcji łańcuchowej poprzez ochraniacze ramion i głowy. Jednocześnie energia kinetyczna ciała powstająca podczas wypadku jest wcześnie wchłaniana, a głowa jest aktywnie kierowana do bezpiecznej pozycji. W szczególności, wrażliwa głowa i ramiona są chronione w strefie bezpieczeństwa fotelika przez system L.S.P..

Wyjmowalna wkładka noworodkowa
Dla możliwie najbardziej płaskiego i idealnego kąta leżenia dla noworodków i niemowląt

System podróżowania
Kompatybilny z buggie i wózkami dziecięcymi z cybexu i gb oraz wybranymi innymi markami

Dalsze funkcje:
  • Zintegrowany daszek przeciwsłoneczny XXL: z ochroną przeciwsłoneczną USF50+
  • Powłoka pochłaniająca energię: pochłania siły uderzenia i chroni dziecko.
  • Bardzo szerokie pasy Y: z miękkim pasem i klamrami
Szczegóły techniczne:
  • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 66 x 44 x 39 do 56,5 cm
  • Masa: 4,2 kg
  • Pokrywę można zdejmować i prać w temperaturze 30 °C w cyklu delikatnego prania
  • Ten produkt został opracowany i zaprojektowany w Niemczech

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Producent

cybex GOLD
Najważniejszym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego dla dziecka jest jego bezpieczeństwo. Foteliki marki Cybex posiadają boczne osłony chroniące dziecko w czasie zderzenia bocznego. Regulowany zagłówek, który utrzyma główkę dziecka w odpowiedniej pozycji nawet w czasie snu, to również cecha charakterystyczna tych fotelików. Cybex produkuje foteliki w pięciu kategoriach wagowych, ponadto zajmuje się produkcją nosidełek turystycznych, czy wózków dziecięcych, które przekonują swoim wyglądem i funkcjonalnością.

Opinie

Oceny klientów - cybex GOLD Dziecięcy fotelik samochodowy Aton M i-Size Scuderia Ferrari, w tym Sensorsafe Victory Black
Średnia ocena produktu:
4 Oceny
 
3
 
1
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
  • 100% niezależne
  • Absolutnie przejrzyste
  • Od Klienta do Klienta
Recenzje

Najpopularniejsze produkty: