cybex GOLD Adapter do Eezy S Line Black-black

cybex GOLD Adapter do Eezy S Line Black-black


Cena 172,00 zł Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A227721

cybex GOLD Adapter do Eezy S Line Black-black
Praktyczny adapter dla wózka cybex z serii S, fotelika samochododwego marki cybex dla stworzenia systemu podróżnego.

Kompatybilny z wózkami Eezy S Twist oraz Eezy S.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Producent

cybex GOLD
Najważniejszym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego fotelika samochodowego dla dziecka jest jego bezpieczeństwo. Foteliki marki Cybex posiadają boczne osłony chroniące dziecko w czasie zderzenia bocznego. Regulowany zagłówek, który utrzyma główkę dziecka w odpowiedniej pozycji nawet w czasie snu, to również cecha charakterystyczna tych fotelików. Cybex produkuje foteliki w pięciu kategoriach wagowych, ponadto zajmuje się produkcją nosidełek turystycznych, czy wózków dziecięcych, które przekonują swoim wyglądem i funkcjonalnością.
cybex GOLD Adapter do Eezy S Line Black-black
172,00 zł
Najpopularniejsze marki