candide Śpiworek Cosy air+ różowy
  • candide Śpiworek Cosy air+ turkusowy
  • candide Śpiworek warm air+ turkusowy
  • candide Śpiworek Fresh air+ türkis

Cena
213,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A207080

candide Śpiworek Cosy air+ różowy
Śpiworek z serii Cosy air+ z linii produkcyjnej Air+ został stworzony, aby dopasować odpowiednią temperaturę w czasie spania. Dzięki wartości TOG (oporu ciepła) możesz w łatwy sposób wybrać odpowieni model śpiworka dla dziecka.
Jak wybrać wartość TOG w modelu "Air+"? Im większa wartość TOG (4-1,5 odpowiada temp. pokojowej 16-21°) tym bardziej śpiworek utrzymuje ciepło. Ważne jest aby śpiworek był dopasowany z temperaturą w pokoju dziecka.
Śpiworek Cosy air+ (TOG 2,5) został tak stworzony, aby przechodziła odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu zapewni dziecku wysoki komfort. Ponadto śpiworek posiada otwór na pasy bezpieczeństwa fotelika samochodowego, aby móc również korzystać z niego w czasie podróży samchodem.

Szczegóły:
  • materiał: 100% poliester
  • wyściełanie: 100% poliester
  • wielkość: 68 cm

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

candide Śpiworek Cosy air+ różowy
213,00 zł
Najpopularniejsze marki