BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy King II ATS Blue Marble

BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy King II ATS Blue Marble


 • Britax Römer Fotelik dla dzieci King II ATS Storm Grey
 • Britax Römer Fotelik dla dzieci King II ATS Olive Green
 • Britax Römer Fotelik dla dzieci King II ATS Moon light Blue
 • Britax Römer Fotelik dla dzieci King II ATS Mystic Black

Cena
894,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A230757

BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy King II ATS Blue Marble
Grupa 1, waga: od 9 do 18 kg, wiek: od ok. 9 miesięca do 4 roku życia

Fotelik II ATS dzięki systemowi ATS (Active Tensioning System) czuwa nad bezpieczeństwem dziecka. ATS pozwoli na odpowiednie napięcie pasów bezpieczeństwa. W razie konieczności szybko i mocno sie naciągą utrzymując fotelik z dzieckiem w miejscu. W przypadku poluźnienia pasów, fotelik wydaje charakterystyczny dźwięk ostrzegawczy. Możesz spokojnie koncetrować się na prowadzeniu samochodu. Łatwy montaż fotelika w samochodzie. Pewnie.
Dobrze wiedzieć, że fotelik otrzymał ocenę 2,5 ''GUT'' z Stiftung Warentest (06/2015)

Bezpieczeństwo od samego początku
To jest pewne: dzięki systemowi ATS możesz mieć pewność, ze dziecko jest zapięte na czas jazdy samochodem. Indykator dźwięowy sygnalizujący właściwe napięcie pasów. Sygnał ostrzegawczy w razie poluźnienia pasów bezpieczeństwa.

Świetna kompatybilność, łatwy montaż
Funkcjonalny i łatwy w obsłudze fotelik King II ATS. Fotelik samochodowy zamontujesz w każdym samochodzie zaopatrzonym w 3-punktowy pas samochodowy. Łatwe przeprowadzenie pasa samochodowego. Gdy tylko zapniesz pasy bezpieczeństwa napinają się one automatycznie.

Szczegóły:
pasy bezpieczeństwa skierowane do przodu:
Abyś mógł wygodnie zapiąć dziecko w fotelik, klamra pasa pozostaje skierowana do przodu.

Łatwy do ściągania pokrowiec
W czasie podróży mogą zdarzyć się różne sytuacje, jak rozlany napój, czy dziecku nagle zrobi sie niedobrze. Pokrowiec nadaje się do prania w pralce. Bez konieczności demontażu pasów. Możliwość szybkiego ściągnięcia pokrowca, aby go wyprać.

Active Tensioning System (ATS): To jest pewne:
system ATS informuje o właściwym zapięciu pasów bezpieczeństwa. Indykator dźwięowy sygnalizujący właściwe napięcie pasów. Sygnał ostrzegawczy w razie poluźnienia pasów bezpieczeństwa.

Odchylany fotelik i napięte pasy:
Możliwość zapięcia fotelika w każdym samochodzie posiadającym 3-punktowy pas bezpieczeństwa. Pochylając siedzisko do przodu w łatwy sposób przeprowadzisz pas samochodowy.

Głęboka, wysoka i wyściełana osłona boczna.
Głębokie, miękko wyściełane siedzisko oraz oparcia boczne chronią dziecko. Zmniejszają ryzyko skaleczenia.

Łatwe w regulacji pasy bezpieczeństwa i zagłówek
Jest łatwe w użyciu: Wyściełany zagłówek jak również pasy można regulować za pomocą jednej ręki i dopasować do rozmiaru dziecka. zanim zapniesz pasy, upewnij się że zagłówek jest na właściwej wysokości

5-punktowy pas bezpieczeństwa
Miękkie pasy zapewniające komfort w czasie jazdy. Wygoda i przyjemność podróży. Pasy chronią dziecko w czasie wypadku, absorbują siłę uderzenia. Ochrona dziecka z każdej strony.

Wygodnie wyściełane oparcie
W razie zdrzenia czołowego dziecku pochyliłoby się do przodu. Miękko wyściełane pasy zatrzymają dziecko w miejscu. A siły związane z uderzeniem czołowym rozkładają się równomiernie na ramiona i klatkę piersiową dziecka.

Regulowana pozycja wypoczynkowa:
Podróż samochodem powinna być dla dziecka komfortowa. Dlatego właśnie ten fotelik został zaprojektowany z czterema pozycjami spoczynkowymi, które można łatwo dostosować dla spokojnej podróży z dzieckiem.

Dane techniczne:
 • łatwa instalacja: z opatentowanym napinaniem pasa bezpieczeństwa
 • Kierunek jazdy: przodem do kierunku jazdy, dla dzieci w przedziale wagowym od 9 do 18 kg
 • wymiary (długość/szerokość/głębokość): 67 x 45 x 54 cm
 • waga: 10,3 kg

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Producent

Britax Römer

Britax Römer – stawiamy na bezpieczeństwo

Czy to na piechotę, rowerem czy też samochodem, niemiecka marka Römer troszczy się od 1872 roku o to, aby dzieci bezpiecznie dotarły do celu. We współpracy z partnerem Britax, który towarzyszy Römer od 1978, zrewolucjonizowali świat fotelików samochodowych oraz wózków. Marka Britax Römer zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę już od pierwszych mięsiecy życia niemowlęcia. Dziecko jest zawsze chronione dzięki systemowi Isofix, który zadba o pewne i bezpieczne zamontowanie fotelika. Szybki i prosty montaż fotelików sprawia, że każda podróż staje się o wiele łatwiejsza! Ponadto marka Britax Römer przekonuje swym inteligentnym designem oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa.

Opinie

Oceny klientów - BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy King II ATS Blue Marble
Średnia ocena produktu: 11 Oceny
 
7
 
3
 
1
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
 • 100% niezależne
 • Absolutnie przejrzyste
 • Od Klienta do Klienta
Recenzje
Pokaż wszystkie opinie klientów

Najpopularniejsze produkty:

BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy King II ATS Blue Marble
894,00 zł
Najpopularniejsze marki