britax römer Fotelik samochodowy Kidfix II XP SICT Cosmos Black

britax römer Fotelik samochodowy Kidfix II XP SICT Cosmos Black


  • BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy Kidfix II XP SICT Storm Grey
  • Britax Römer Fotelik samochodowy Kidfix II XP SICT Moonlight Blue
  • BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy Kidfix II XP SICT Fire Red

Cena
960,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A256680

EAN: 4000984132281

britax römer Fotelik samochodowy Kidfix II XP SICT Cosmos Black
Grupa 2-3, waga: od 15 do 36 kg, wiek: od. ok. 4 do 12 roku życia.

Kidfix II XP SICT znacznie przekracza ustawowe normy bezpieczeństwa. XP-PAD posiada unikalną osłonę przed zderzeniami czołowymi przeznaczoną dla starszych dzieci. Technologia SecureGuard (zgłoszona do patentu) gwarantuje prawidłowe ustawienie pasa biodrowego. Doskonała osłona boczna zapewnia miejsce i komfort innym pasażerom. Zdolny do regulacji wysokości fotelik oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla dzieci między 4 a 12 rokiem życia.
Dobrze wiedzieć, że Kidfix II XP SICT jest zwycięzcą testu w Stiftung Warentest (06/2016). Z wynikiem testu ''GUT'' i wynikiem 1,8 punktu, był w stanie wygrać z konkurencją w kategorii ''15 kg do 36 kg''.

Unikatowe: ochrona przed zderzeniem czołowym
Aby zapewnić maksymalną ochronę dziecka w przypadku zderzenia czołowego, wyposażyliśmy Kidfix II XP SICT w unikalną SecureGuard. Pomaga to utrzymać pas miednicy w optymalnej pozycji - na kości miednicy Twojego dziecka. Zmniejsza to siły działające na obszar brzucha podczas zderzenia czołowego nawet o 35%*. Ponadto, XP-PAD zapewnia ochronę głowy i szyi podczas zderzenia czołowego. Skieruje do 30%* sił z dala od wrażliwego obszaru szyi i jednocześnie podtrzymuje głowę. *Na podstawie serii testów Britax 2013

Osłona przed zderzeniem bocznym
Kidfix II XP SICT oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla starszych dzieci. Kidfix II XP SICT to podwyższenie siedziska z oparciem, które zapewnia dziecku optymalną ochronę w przypadku zderzenia bocznego dzięki naszej technologii ochrony przed uderzeniami bocznymi (SICT) oraz głębokim, miękko wyściełanym poduszkom bocznym - od głowy po miednicę. Jeszcze więcej komfortu i bezpieczeństwa na drodze!

Intuicyjny montaż, doskonały komfort
Der Kidfix II XP SICT jest nie tylko szybki i łatwy w montażu za pomocą punktów mocowania ISOFIX w samochodzie, ale również pozostaje na stale przytwierdzony w pojeździe - nawet jeśli żaden mały pasażer nie podróżuje. A jeśli zmienisz wysokość zagłówka, prowadnice pasów automatycznie się regulują. Dzięki temu pas bezpieczeństwa jest zawsze w prawidłowej pozycji - tak, aby pas odpowiadał rozmiarom Twojego dziecka. Oparcie w kształcie litery V zostało specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić dziecku więcej miejsca na plecach i ramionach w miarę jego wzrostu. Dzięki temu jest on zawsze optymalnie wspierany. Dodatkowo można regulować oparcie fotelika za pomocą chowanej szyny ISOFIX, tak aby fotelik lepiej dopasowywał się do kąta nachylenia fotela samochodowego.

Szczegóły:

Łatwa regulacja zagłówka
Zagłówek, który w łatwy i szybki sposób ustawisz do wzrostu dziecka, które zapinane jest 3-punktowym pasem. Wysokość zagłówka ustawisz jedną ręką, nawet gdy dziecko siedzi w foteliku. A ponieważ zagłówek jest ergonomiczny, wspiera głowę dziecka, gdy zasypia.

Regulowane oparcie w kształcie litery V
Oparcie w kształcie litery V zostało specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić dziecku więcej miejsca na plecach i ramionach w miarę jego wzrostu. Dzięki temu jest ono zawsze optymalnie wspierane. Ponadto oparcie fotelika automatycznie dostosowuje się do kąta nachylenia fotela samochodowego. Aby lepiej pasowało do dziecka.

Ochrona dzięki wysokiemu oparciu
Foteliki dziecięce z oparciem chronią dziecko na trzy sposoby: obudowa fotelika chroni dziecko od głowy do bioder, szczególnie w przypadku uderzenia bocznego. Ponadto miękko wyścieła pasy, które utrzymują dziecko w bezpiecznej pozycji i zagłówek, który chroni głowę dziecka.

Zdejmowany pokrowiec
Czasem pokrowiec ulegnie zabrudzeniu. W czasie podróży mogą zdarzyć się różne sytuacje, jak rozlany napój, czy dziecku nagle zrobi sie niedobrze. Pokrowiec nadaje się do prania w pralce. Możliwość szybkiego ściągnięcia pokrowca, aby go wyprać.

XP-PAD
Warto wiedzieć: Jeśli Twoje dziecko jest zabezpieczone 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa, XP-PAD zapewnia dodatkową ochronę. Wykonany z innowacyjnej pianki amortyzującej, redukuje do 30%* sił działających na dziecko w przypadku zderzenia czołowego. Podczas gdy dziecko jest przytrzymywane pasem, jego delikatna szyja jest lepiej chroniona a jego głowa jest podparta. *Na podstawie serii testów Britax 2013

Bezpieczeństwo i komfort w jednym.
SecureGuard pomaga chronić wrażliwe okolice brzucha starszego dziecka w specjalny sposób - dzięki dodatkowym 4. Punkt mocowania 3-punktowego pasa bezpieczeństwa dla dorosłych. Dzięki optymalnemu umieszczeniu pasa biodrowego nad kością miednicy dziecka, SecureGuard redukuje siły wywierane podczas zderzenia czołowego nawet o 35%*, dając jednocześnie dziecku wystarczającą swobodę ruchu podczas jazdy. (*wewnętrzne testy Britax z manekinem Q6, który odpowiada wzrostowi i wadze przeciętnego sześcioletniego dziecka)

Ochrona boczna SICT
Ochrona (nawet podwójna) w razie zderzenia bocznego. Absorbuje siłę uderzenia. Dla optymalnej ochrony Twojego dziecka. Technologia SICT chroniąca dziecko od strony drzwi w samochodzie.

Dane techniczne:
  • sposób montażu: 3-punktowy pas i ISOFIX lub tylko z pasem
  • łatwa instalacja: przodem do kierunku jazdy, dla dzieci w przedziale wagowym od 15 do 36kg
  • Wymiary (długość/szerokość/głębokość): 85 x 54 x 39 cm
  • waga: 7,3 kg

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Producent

Britax Römer

Britax Römer – stawiamy na bezpieczeństwo

Czy to na piechotę, rowerem czy też samochodem, niemiecka marka Römer troszczy się od 1872 roku o to, aby dzieci bezpiecznie dotarły do celu. We współpracy z partnerem Britax, który towarzyszy Römer od 1978, zrewolucjonizowali świat fotelików samochodowych oraz wózków. Marka Britax Römer zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę już od pierwszych mięsiecy życia niemowlęcia. Dziecko jest zawsze chronione dzięki systemowi Isofix, który zadba o pewne i bezpieczne zamontowanie fotelika. Szybki i prosty montaż fotelików sprawia, że każda podróż staje się o wiele łatwiejsza! Ponadto marka Britax Römer przekonuje swym inteligentnym designem oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa.

Opinie

Oceny klientów - britax römer Fotelik samochodowy Kidfix II XP SICT Cosmos Black
Średnia ocena produktu: 30 Oceny
 
22
 
4
 
2
 
1
 
1
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
  • 100% niezależne
  • Absolutnie przejrzyste
  • Od Klienta do Klienta
Recenzje
Pokaż wszystkie opinie klientów

Najpopularniejsze produkty:

britax römer Fotelik samochodowy Kidfix II XP SICT Cosmos Black
960,00 zł