BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy Dualfix Cosmos Black
obecnie wyprzedano

BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy Dualfix Cosmos Black

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Wysyłka gratis!

SCD¹ 2.011,92 zł
1.873,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 138,92 zł

Opis produktu

Nr art.: A152695

BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy Dualfix Cosmos Black
Grupa 0+/1, Waga: 0-18 kg, wiek: od narodzin do ok. 4 roku życia

Dzięki systemowi DUALFIX fotelik obracany jest o 360° co pozowli na wygodne ustalenie pozycji siedzenia dziecka, tj. przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Do ukończenia przez dziecko wagi 9kg, fotelik samochododwy musi zostać skierowany tyłem do kierunku jazdy. Gdy dziecko będzie większe możliwe jest obrócenie fotelika. Posiada niezbędne funkcje bezpieczeństwa z jakich znany jest dany fotelik samochodowy tzn. wyposażony jest w system Isofix i 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Zapewni dziecku bezpieczeństwo w czasie podóży.

Dziecko może być w foteliku skierowane tyłem do kierunku jazdy od chwili narodzin do uzsykania 18 kg. Dłuższa możliwość, aby wozić dziecko tyłem do kierunku jazdy. Wybierz wygodną dla siebie i dziecka pozycje w foteliku.
5-punktowy pas bezpieczeństwa jest regulowany. W czasie wypadku siła uderzenia rozprowadzana jest po całym foteliku. Wygodne dopasowanie pasów bezpieczeństwa do wzrostu dziecka.
Obracany o 360°. Łatwa możliwość skierowania fotelika przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Łatwe wsadzanie i wyciąganie dziecka z fotelika.
Posiada system ISOFIX. System Isofix zadba o pewne i bezpieczne zamontowanie fotelika.
posiada regulowane oparcie wygodna pozycja leżenia dla dziecka możliwość regulowania fotelika nawet gdy dziecko w nim śpi
wygodna wkładka dla niemowląt zapewni dziecku wysoki komfort podróży
regulowany zagłówek i pasy bezpieczeństwa przy pomocy jednej ręki fotelik rośnie razem z dzieckiem wygodna regulacja pasów
głęboka, wysoka i wyściełana osłona boczna optymalna ochrona przed zderzeniem bocznym
wygodnie wyściełane oparcie spowoduje, że dziecko w czasie zderzenia nie zostanie uderzone o twarde oparcie fotelika
czujniki montażu - które wskażą, czy fotelik został prawidłowo zamintowany• zdejmowany pokrowiec nadający się do prania bez potrzeby ściągania pasa
osłonka na zatrzask pasa duży komfort dla dziecka
zdejmowany, wyściełany pokrowiec wygodny dla dziecka
system Isofix bardzo dobrze rozkładana siła nacisku łatwy montaż fotelika samochodowego siła uderzenia rozprowadzana po całym foteliku

Wymiary:
• Wymiary: W 78 cm x Sz 45 cm x Gł 53 cm
• waga: 14.7 kg

PDF Lista_pojazdow

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Britax Römer

Britax Römer – stawiamy na bezpieczeństwo

Czy to na piechotę, rowerem czy też samochodem, niemiecka marka Römer troszczy się od 1872 roku o to, aby dzieci bezpiecznie dotarły do celu. We współpracy z partnerem Britax, który towarzyszy Römer od 1978, zrewolucjonizowali świat fotelików samochodowych oraz wózków. Marka Britax Römer zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę już od pierwszych mięsiecy życia niemowlęcia. Dziecko jest zawsze chronione dzięki systemowi Isofix, który zadba o pewne i bezpieczne zamontowanie fotelika. Szybki i prosty montaż fotelików sprawia, że każda podróż staje się o wiele łatwiejsza! Ponadto marka Britax Römer przekonuje swym inteligentnym designem oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa.