Britax Römer Fotelik dla dzieci King II ATS Olive Green

Britax Römer Fotelik dla dzieci King II ATS Olive Green


  • Britax Römer Fotelik samochodowy King II ATS Flame Red
  • Britax Römer Fotelik dla dzieci King II ATS Mystic Black
  • BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy King II ATS Blue Marble

Cena
839,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A195626

EAN: 4000984151398

Britax Römer Fotelik dla dzieci King II ATS Olive Green
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Grupa 1, waga: 9-18 kg, wiek: od ok. 9 miesięcy do 4 lat.

Dobry zegarek: Dzięki innowacyjnemu systemowi aktywnego napinania (ATS), King II ATS aktywnie czuwa nad dzieckiem podczas całej podróży.
ATS pomoże ci przywiązać go z odpowiednim napięciem. Ponadto napinacz paska w razie potrzeby dynamicznie cofa pasek do tyłu, dzięki czemu naprężenie zawsze pozostaje dokładnie takie samo. A jeśli napięcie pasa ulegnie zmianie, usłyszysz sygnał ostrzegawczy. Dzięki temu możesz skoncentrować się na ruchu drogowym - nie martwiąc się o swoje dziecko. Wreszcie, fotelik jest łatwy w montażu dzięki opatentowanemu systemowi napinania pasów. Jestem pewien, że tak.

Dobrze wiedzieć, że King II ATS Fundacji Warentest (06/2015) został nagrodzony "GUT" i oceną 2,5.

Bezpieczeństwo od początku do końca podróży
To jest pewne: Dzięki automatycznemu systemowi napinania (ATS) King II ATS, możesz być pewien, że Twoje dziecko jest prawidłowo i bezpiecznie zapięte w fotelik podczas podróży.
Wskaźnik tonu i zielone światło pokazują, czy napięcie paska jest prawidłowe, a napinacz aktywnie cofa pasek, jeśli to konieczne, aby napięcie zawsze pozostawało dokładnie takie samo. A jeśli podczas jazdy zmieni się napięcie paska, usłyszysz sygnał ostrzegawczy.

Doskonała kompatybilność, łatwa instalacja
Całkiem flex niezłe, King II ATS. Jest uniwersalnie dopuszczony do stosowania w każdym samochodzie wyposażonym w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa i jest łatwy w montażu. Składana skorupa fotelika umożliwia łatwe ustawienie 3-punktowej uprzęży w prawidłowej pozycji. Po zapięciu pasów bezpieczeństwa fotelik automatycznie napina pasy - dzięki czemu dziecko jest dobrze zabezpieczone.

Szczegóły dotyczące produktu:
Klamra pasa zwrócona przodem do kierunku jazdy
Aby można było wygodnie zapiąć dziecko w jego fotelik, klamra pasa pozostaje w pozycji do przodu.

Szybko zdejmowana pokrywa
Czasami ulice robią się trochę nieporządne. Napój rozlewa się szybko lub dziecko może zachorować w wyniku prowadzenia pojazdu. W oparciu o mądre przewidywania opracowaliśmy pokrowiec na siedzenie, który można prać w pralce i który można łatwo zdjąć. Bez konieczności zdejmowania pasa. Dzięki temu fotelik można szybko oczyścić - i jesteś gotowy do pracy.

Aktywny system napinania (ATS): To wiele jest bezpieczne.
Dzięki systemowi aktywnego napinania (Active Tensioning System - ATS) dziecko jest zawsze bezpiecznie zapięte podczas jazdy. Wskaźnik tonu i zielone światło pokazują, czy napięcie paska jest prawidłowe, a napinacz aktywnie cofa pasek, jeśli to konieczne, aby napięcie zawsze pozostawało dokładnie takie samo. A jeśli podczas jazdy zmieni się napięcie paska, usłyszysz sygnał ostrzegawczy.

Przechylana skorupa siedzenia i system napinania pasów bezpieczeństwa
Nasz opatentowany system napinania pasów i odchylana skorupa fotelika umożliwiają łatwy, bezpieczny i bezpieczny montaż fotelika samochodowego z trzypunktowym pasem bezpieczeństwa. Gdy skorupa fotelika jest przechylona do przodu, pasy bezpieczeństwa są łatwe do zamocowania, a następnie automatycznie napinają się po przywróceniu fotelika do pierwotnej pozycji - dzięki czemu dziecko jest dobrze zabezpieczone.

Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne
Nasze głębokie, miękko wyściełane ściany boczne zachowują się jak ochronny kokon, który amortyzuje siłę uderzenia bocznego. Aby zminimalizować ryzyko urazów dziecka.

Łatwo regulowany zagłówek i paski.
Nie może być łatwiej: jednym ruchem ręki można wyściełany zagłówek i pasy naramienne dopasować do wielkości dziecka. Przed założeniem pasków upewnij się, że zagłówek znajduje się we właściwej pozycji - tuż nad ramionami dziecka.

5-punktowy system uprzęży
Jesteśmy przekonani, że 5-punktowy system uprzęży jest najlepszym sposobem ochrony dziecka w foteliku samochodowym. Ponieważ optymalnie zabezpiecza Twoje potomstwo w ochronnej powłoce siedziska. W przypadku kolizji system pasów rozdziela siły działające w przypadku uderzenia do 5 punktów i redukuje je: na ramiona, biodra i klamrę pomiędzy nogami. Twoje dziecko jest chronione ze wszystkich stron w razie wypadku.

Specjalne poduszki na ramiona
W przypadku zderzenia czołowego, twoje dziecko ruszy do przodu. Nasze wygodne, specjalne poduszki na ramiona utrzymują je bezpiecznie na miejscu i zapewniają szczególnie dobrą ochronę delikatnej szyi dziecka. I równomiernie rozkładają siły zaangażowane w zderzenie czołowe na ramiona i klatkę piersiową dziecka.

Wiele regulowanych pozycji one spoczynkowych
Jazda samochodem powinna być jak najbardziej komfortowa dla Twojego malucha. Dlatego ten fotelik został zaprojektowany z czterema pozycjami one wypoczynku, które można łatwo dostosować do bezstresowej podróży z skrzypiącym, szczęśliwym dzieckiem.

Dane techniczne
  • Montaż: z opatentowanym systemem napinania paska samochodowego dla 3-punktowego pasa pojazdu.
  • Kierunek jazdy: Montaż przodem do kierunku jazdy: 9-18 kg do przodu.
  • Wymiary (wysokość/szerokość/głębokość): 67 x 45 x 54 cm
  • waga: 10,3 kg

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Producent

Britax Römer

Britax Römer – stawiamy na bezpieczeństwo

Czy to na piechotę, rowerem czy też samochodem, niemiecka marka Römer troszczy się od 1872 roku o to, aby dzieci bezpiecznie dotarły do celu. We współpracy z partnerem Britax, który towarzyszy Römer od 1978, zrewolucjonizowali świat fotelików samochodowych oraz wózków. Marka Britax Römer zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę już od pierwszych mięsiecy życia niemowlęcia. Dziecko jest zawsze chronione dzięki systemowi Isofix, który zadba o pewne i bezpieczne zamontowanie fotelika. Szybki i prosty montaż fotelików sprawia, że każda podróż staje się o wiele łatwiejsza! Ponadto marka Britax Römer przekonuje swym inteligentnym designem oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa.

Opinie

Oceny klientów - Britax Römer Fotelik dla dzieci King II ATS Olive Green
Średnia ocena produktu: 12 Oceny
 
7
 
4
 
1
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
  • 100% niezależne
  • Absolutnie przejrzyste
  • Od Klienta do Klienta
Recenzje
Pokaż wszystkie opinie klientów

Najpopularniejsze produkty:

Britax Römer Fotelik dla dzieci King II ATS Olive Green
839,00 zł