Britax Römer fotelik dla dzieci Baby- Safe  i-Size Mystic Black

Britax Römer fotelik dla dzieci Baby- Safe i-Size Mystic Black


Cena
929,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-6 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A230641

EAN: 4000984184648

Britax Römer fotelik dla dzieci Baby- Safe i-Size Mystic Black
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
i-Size / wysokość: do 83 cm wysokości, waga: do 13 kg, wiek: do ok. 15 miesięcy

Wiesz, co to jest? Baby- Safe i-Size nadaje się dla noworodków do 15 miesięcy lub do wielkości 83 cm. Wkładka dla noworodków chroni dziecko i zapewnia mu dodatkowe wsparcie i komfort. W razie wypadku rozprasza energię i dodatkowo chroni dziecko. W miarę wzrostu dziecka można wyjąć nowo narodzoną wkładkę i dostosować wysokość zagłówka. To daje twojemu potomstwu więcej miejsca.

Opatentowana technologia dla płaskiej pozycji leżącej zapewnia bezpieczeństwo i komfort.
Nie jest tak łatwo być w samochodzie z noworodkiem. To już zaczyna się od decyzji o optymalnej pozycji leżącej. Z jednej strony, płaska pozycja leżąca jest lepsza, ponieważ mięśnie szyi małego dziecka nie są jeszcze wystarczająco rozwinięte. Z drugiej strony, bardziej wyprostowana pozycja jest bezpieczniejsza w przypadku kolizji. Dlatego też Baby- Safe i-Size z naszą opatentowaną technologią do płaskiej pozycji leżącej.
fun Jest to bardzo proste: jeśli dostosujesz wysokość zagłówka, pozycja leżąca również dostosowuje się sama. A jeśli masz zamiar.... Baby- Safe i-Size Flex Base w niektórych pojazdach, pozycja leżąca dziecka będzie jeszcze lepsza.

Uspokajające bezpieczeństwo przy pierwszych podróżach z dzieckiem
Są to najbardziej bezbronni pasażerowie: dzieci, a zwłaszcza noworodki. Dlatego też muszą one być szczególnie dobrze chronione w razie wypadku. Nie bez powodu koncentrujemy się na rozwoju, ciągłym doskonaleniu i produkcji fotelików samochodowych dla dzieci - w tym na licznych testach, które przeprowadzamy. Spełniamy najwyższe istniejące normy bezpieczeństwa, a nawet je przekraczamy w rygorystycznych procedurach testowych dla nowego rozporządzenia w sprawie bezpieczeństwa dzieci.
Więc jeśli chcesz.... Baby- Safe i-Size są częścią naszych wyników badań i naszego wieloletniego doświadczenia. Abyś mógł cieszyć się każdą jazdą z dzieckiem z całkowitym spokojem ducha.

Cechy produktu:

rozmieszczenie noworodków
Dołączona wkładka dla noworodków z wyjmowaną, amortyzującą pianką chroni dziecko i zapewnia mu dodatkowe wsparcie. Zmniejsza on powierzchnię siedziska, a tym samym zapewnia dodatkowy komfort.

Technologia ochrony przed skutkami zderzeń bocznych (SICT)
W przypadku zderzenia bocznego nasza technologia ochrony przed uderzeniami bocznymi (SICT) chroni Twoje dziecko w najlepszy możliwy sposób - nawet dwukrotnie. Z jednej strony siły, na które narażone jest dziecko w przypadku uderzenia bocznego, są od niego odwracane, a z drugiej strony są one tłumione. Aby zapewnić dziecku optymalną ochronę, należy zawsze dostosowywać technologię SICT tak, aby była ona stosowana wyłącznie z boku drzwi.

Płaska pozycja leżąca
Twoje noworodek jeździ bezpiecznie, gdy jest wygodny i ergonomiczny. Dzięki naszej zintegrowanej i opatentowanej technologii dla pozycji leżącej płasko, możesz ustawić pozycję leżącą na różne mieszkania i dostosować ją do wielkości swojego dziecka. Pozycja zmienia się automatycznie wraz z regulacją zagłówka - dając dziecku więcej miejsca w miarę wzrostu. Dotyczy to również pasków na ramię.

Dostosowane w mgnieniu oka: Zagłówek i paski
To nie może być prostsze: jednym ruchem ręki można wyściełany zagłówek i pasy naramienne dopasować do wielkości dziecka. Przed założeniem pasków upewnij się, że zagłówek znajduje się we właściwej pozycji - bezpośrednio nad ramionami dziecka.

osłona przeciwsłoneczna
Okap przeciwsłoneczny z ochroną przeciwsłoneczną UPF 50+ nie tylko chroni dziecko przed słońcem, ale także przed wiatrem. ever I to zarówno w samochodzie, jak i na wózku. Punkty mocowania znajdują się wygodnie po bokach uchwytu nośnego, dzięki czemu można bez problemu przenosić nosidełko dla niemowląt, nawet jeśli kaptur jest do niego przymocowany.

5-punktowy system uprzęży
Jesteśmy przekonani, że 5-punktowy system uprzęży jest najlepszym sposobem ochrony dziecka w foteliku samochodowym. Ponieważ optymalnie zabezpiecza Twoje potomstwo w ochronnej powłoce siedziska. W przypadku kolizji system pasów rozdziela siły działające w przypadku uderzenia do 5 punktów i redukuje je: na ramiona, biodra i klamrę pomiędzy nogami. Twoje dziecko jest chronione ze wszystkich stron w razie wypadku.

Proste rozwiązanie: za pomocą adapterów CLICK & GO®.
Chroni plecy: Nosidełko dla niemowląt można łatwo odłączyć od Base wózka za pomocą uchwytu znajdującego się z tyłu nosidełka dla niemowląt. Pozwala to rodzicom pozostać w pozycji pionowej, gdy podnosisz fotelik dla dziecka.

Regulowany uchwyt do przenoszenia
Dobrze przemyślane: uchwyt do noszenia można łatwo dopasować do tyłu, dzięki czemu dziecko można wygodnie umieścić w nosidełku dla niemowląt. Wystarczy odblokować przyciski po obu stronach uchwytu do przenoszenia. A jeśli umieścisz nosidełko dla niemowląt na podłodze, najlepiej jest umieścić uchwyt do przenoszenia aż do tyłu, aby nie kołysał.

Kolorowe wskaźniki do poprawnej instalacji
Możesz na tym polegać: Nasze kolorowe wskaźniki sygnalizują, czy nosidełko dla niemowląt jest prawidłowo przymocowane do wózka Base lub wózka. Gdy tylko adaptery zostaną prawidłowo podłączone, wskaźniki koloru zmieniają kolor z czerwonego na zielony.

Czyszczenie w mgnieniu oka: zdejmowana pokrywa
Czasami ulice robią się trochę nieporządne. Napój jest szybko rozlany lub dziecko może zachorować z powodu prowadzenia pojazdu. W oparciu o mądre przewidywania opracowaliśmy pokrowiec na siedzenie, który można prać w pralce i który można łatwo zdjąć. Bez konieczności zdejmowania pasa. Dzięki temu fotelik można szybko oczyścić - i jesteś gotowy do pracy.

Travel system
Są dni, kiedy dużo się dzieje. Kiedy Ty i Twoje dziecko jesteście na zewnątrz i w samochodzie, możecie ułatwić to trochę, używając nosidełka dla niemowląt z wózkiem. Po prostu wyjmij nosidełko dla niemowląt z dzieckiem z samochodu i pozwól, aby bezpiecznie zatrzasnęło się na wózku. I jesteś gotowy do drogi. Dobrze wiedzieć, że dzięki naszym adapterom CLICK & GO® wszystkie nosidełka dla niemowląt Britax Römer mogą być bezpiecznie przymocowane do każdego wózka typu britax. Są one również kompatybilne z innymi wózkami wiodących marek.

Zawsze bezpieczne i łatwe do zainstalowania w samochodzie.
Wyobraź sobie, że Twoje dziecko śpi głęboko i pewnie, a ty albo musisz go wyciągnąć z samochodu, albo wsadzić do samochodu - nie budząc go. W takich przypadkach wielu rodziców naprawdę docenia nasze foteliki Base samochodowe dla dzieci. Podczas gdy Base jest bezpiecznie i bezpiecznie zainstalowany w samochodzie i tam pozostaje, można Base usunąć nosidełko dla niemowląt z samochodu lub Base kliknąć na nie jednym prostym ruchem. Bez większego wysiłku i bez przeszkadzania twojemu maleństwu. Stacja bazowa jest dostępna jako wyposażenie dodatkowe.

Opcje instalacji:
 • Z paskiem: Z Britax rodzice są o wiele bardziej flex ibler. Dzieje się tak dlatego, że mogą zainstalować fotelik samochodowy za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Opcja ta jest praktyczna, jeśli fotelik ma być zainstalowany w różnych samochodach, z których nie wszystkie go Isofix posiadają. Prowadnice pasów na foteliku pomagają w prawidłowym montażu.
 • Ze stacją bazową: Baby- Safe i Rozmiar Base lub Flex Base
 • Na wózku inwalidzkim: CLICK i adapter GO® .
Szczegóły techniczne
 • Montaż: wbrew kierunkowi jazdy 40 do 83 cm.
 • Wymiary (wysokość/szerokość/głębokość): 56 x 44 x 65 cm
 • waga: 4,7 kg
Zawarte w dostawie:
 • fotelik dla dzieci Baby- Safe i-Size
 • osłona przeciwsłoneczna
 • rozmieszczenie noworodków
 • instrukcja obsługi

Uwaga: Fotelików dla dzieci nie wolno używać w połączeniu z aktywną przednią poduszką powietrzną po stronie pasażera!

Fotelik samochodowy dla dzieci bez stacji bazowej wchodzi w zakres dostawy.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Producent

Britax Römer

Britax Römer – stawiamy na bezpieczeństwo

Czy to na piechotę, rowerem czy też samochodem, niemiecka marka Römer troszczy się od 1872 roku o to, aby dzieci bezpiecznie dotarły do celu. We współpracy z partnerem Britax, który towarzyszy Römer od 1978, zrewolucjonizowali świat fotelików samochodowych oraz wózków. Marka Britax Römer zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę już od pierwszych mięsiecy życia niemowlęcia. Dziecko jest zawsze chronione dzięki systemowi Isofix, który zadba o pewne i bezpieczne zamontowanie fotelika. Szybki i prosty montaż fotelików sprawia, że każda podróż staje się o wiele łatwiejsza! Ponadto marka Britax Römer przekonuje swym inteligentnym designem oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa.

Opinie

Oceny klientów - Britax Römer fotelik dla dzieci Baby- Safe i-Size Mystic Black
Średnia ocena produktu: 33 Oceny
 
28
 
4
 
0
 
1
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
 • 100% niezależne
 • Absolutnie przejrzyste
 • Od Klienta do Klienta
Recenzje
Pokaż wszystkie opinie klientów

Najpopularniejsze produkty:

Britax Römer fotelik dla dzieci Baby- Safe i-Size Mystic Black
929,00 zł