BRIO Wózek dla lalek Combi violett z torbą na akcesoria do przewijania

BRIO Wózek dla lalek Combi violett z torbą na akcesoria do przewijania

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • BRIO Wózek dla lalek Combi kolor szary w kropki

359,00 zł
280,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 79,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A107986

BRIO Wózek dla lalek Combi violett z torbą na akcesoria do przewijania
Wózek dla lalek Combi violett z torbą na akcesoria do przewijania
Numer katalogowy: 24891398

Wspaniały wózek dla lalek ucieszy kaźdą dziewczynkę.
Wózek dla lalek Combi marki BRIO posiada regulowane siedzisko oraz podnóźek. Lekki, stabilny stelaź stalowy. Duźe koła. Regulowana rączka dla dzieci o róźnym wzroście. Wysokość rączki 53 - 80 cm. Gumowe koła oraz wytrzymałe siedzisko to cechy charakterystyczne tego wózka. Zabawa w mamę moźe się w pełni rozpocząć! Wspaniały pomysł na prezent!

Szczegóły:
• Wymiary: Długość: ok. 70 cm, szerokość: ok. 43 cm
• Regulacja rączki 53-80 cm
• Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku źycia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniźej 3 roku źycia.

Akcesoria

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
BRIO Wózek dla lalek Combi violett z torbą na akcesoria do przewijania
359,00 zł
280,00 zł