BRIO® WORLD Dźwig magnetyczny 33866

BRIO® WORLD Dźwig magnetyczny 33866

 • Dostepny
 • Czas dostawy: 4-8 dni roboczych
 • Dostawa gratis od 150,00 zł
 • Dostępnych jeszcze 11 szt.!
56,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A207872

BRIO® WORLD Dźwig magnetyczny 33866
W pełni załadowany pociąg nadjeżdża! Dźwig magnetyczny możesz wykorzystać do załadunku i rozładunku wagonów czy przyczep, pomoże Ci podnieść ciężki ładunek i załadować go na ciężarówkę. Dzięki magnesowi zrobisz to szybko i sprawnie.

Szczegóły:
 • zawartość: 2 części (1 x dźwig, 1 x ładunek)
 • materiał: drewno, tworzywo sztuczne
 • wymiary: ok. 12,8 x 12,5 x 9cm
 • wiek: od 3 roku życia

  Uwaga: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia! Niebezpieczeństwo uduszenia ze względu na małe części, które mogą zostać połknięte!
 • Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Producent

  Brio

  Pełną parą w kierunku zabawy

  Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

  BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

  Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
  BRIO® WORLD Dźwig magnetyczny 33866
  56,00 zł