BRIO Duży pociąg urodzinowy 30449

BRIO Duży pociąg urodzinowy 30449

 • Dostepny
 • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
 • Wysyłka gratis!
 • Dostępnych jeszcze 1 szt.!

215,00 zł
208,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A173017

BRIO Duży pociąg urodzinowy 30449
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Idealny prezent na urodziny! Lokomotywa z dwoma wagonami, świeczką oraz klockami z cyframi. Pora rozpocząć przyjęcie!

Szczegóły:
 • nr. katalogowy: 30449
 • Produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia.


 • Uwaga!
  Montaż musi zostać wykonany przez osobę dorosłą.

  Akcesoria

  Cena
  38,00 zł
  Cena
  89,00 zł
  Cena
  68,00 zł
  Cena
  111,00 zł
  Cena
  110,00 zł
  Cena
  126,00 zł

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Producent

  Brio

  Pełną parą w kierunku zabawy

  Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

  BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

  Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
  BRIO Duży pociąg urodzinowy 30449
  215,00 zł
  208,00 zł