BRIO Czerwona lokomotywa na baterie Lola

BRIO Czerwona lokomotywa na baterie Lola

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • BRIO Lokomotywa towarowa na baterie
  • BRIO Mała lokomotywa towarowa na baterie
  • BRIO Wagon silnikowy (lokomotywa na baterie)
  • BRIO Pociąg z lokomotywą na baterie

119,00 zł
92,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 27,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A012157

BRIO Czerwona lokomotywa na baterie Lola
Czerwona lokomotywa na baterie Lola

Do przodu, do tyłu, stop!
Wielka czerwona, ośmiokołowa lokomotywa z trzema przyciskami w kształcie kominów jeździ w dwóch kierunkach (do przodu lub do tyłu), posiada dwa światła z przodu oraz wydaje dźwięk prawdziwej lokomotywy.
Zasilanie bateryjne: 2 x AAA 1,5 V (brak w zestawie)
Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Akcesoria

Cena
38,00 zł
Cena
40,00 zł
Cena
167,00 zł
Cena
33,00 zł
Cena
46,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.

Opinie

Oceny klientów - BRIO Czerwona lokomotywa na baterie Lola
Średnia ocena produktu: 3 Oceny
 
3
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
  • 100% niezależne
  • Absolutnie przejrzyste
  • Od Klienta do Klienta
Recenzje
BRIO Czerwona lokomotywa na baterie Lola
119,00 zł
92,00 zł