bobike Balance Rowerek Cotton Candy Pink

bobike Balance Rowerek Cotton Candy Pink


Wariant:
  • bobike Balance Rowerek Cotton Candy Pink
  • bobike Balance Rowerek Cotton Denim Deluxe

263,00 zł
Cena
252,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
za ok. 3-5 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A308094

EAN: 5604415107214

bobike Balance Rowerek Cotton Candy Pink
Rowerek Balance jest rowerem treningowym dla dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat. Dzięki niemu maluchy uczą się kierować i utrzymywać równowagę w tym samym czasie. Wspiera również rozwój zdolności motorycznych. Rowerek Balance jest dosłownie pierwszym krokiem do samodzielnej jazdy na rowerze. Posiada wbudowany ogranicznik skrętu kierownicy, który pomaga dziecku kontrolować, jak daleko może skręcić kierownicę. Wygodne gumowe uchwyty i ergonomicznie zaprojektowane siodełko z regulacją wysokości pozwalają dzieciom jak najdłużej cieszyć się rowerem Balance. Amortyzowane koła 240 mm wykonane z materiału EVA zapewniają dodatkowy komfort i są również bardzo wytrzymałe. Rowerek Balance jest dostępny w dwóch kombinacjach kolorystycznych.

Bezpieczeństwo
Ogranicznik skrętu kierownicy, który pomaga dzieciom utrzymać kontrolę nad kierownicą. Dzieci siedzą tak, że mogą dosięgnąć ziemi, aby znaleźć równowagę podczas jazdy. Zgodny z CE-EN71. Nie nadaje się do użytku na drogach publicznych. Rower może być używany tylko pod opieką rodzica.

Komfort
Rowerek wyposażony jest w kółka EVA, które zapewniają dziecku dodatkowy komfort dzięki amortyzacji wstrząsów. Miękka poduszka na siodełku, jak również miękkie uchwyty zapewniają dodatkowy komfort.

Szczegóły produktu:
  • Regulowana wysokość siodełka (320-335-350 mm).
  • Składany
  • Łatwy montaż
  • Narzędzia w zestawie

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

bobike Balance Rowerek Cotton Candy Pink
bobike Balance Rowerek Cotton Candy Pink
263,00 zł
252,00 zł