Baier Fotelik Adefix SP Family niebieski/czerwony
Baier Fotelik Adefix SP Family niebieski/czerwony
SCD¹ 879,00 zł
702,00 zł
cena z VAT

Baier Fotelik Adefix SP Family niebieski/czerwony


 • Baier Fotelik Adefix SP Safari niebieski/pomarańczowy
 • Baier Fotelik Adefix SP Punkt. niebieski
 • Baier Fotelik Adefix SP Karo szary/czerwony
 • Baier Fotelik Adefix SP Shadow czarny/szary

SCD¹
879,00 zł
Cena
702,00 zł
Wysyłka gratis!
Oszczędzasz
177,00 zł-20%
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A259259

Baier Fotelik Adefix SP Family niebieski/czerwony
Fotelik dziecięcy, który wiele oferuje:
Najnowsza technologia bezpieczeństwa - stabilna i wysoka jakość wykonania. Fotelik Baier Adefix posiada precyzyjnie regulowany zagłówek, dzięki czemu Twoje dziecko zawsze może wygodnie i bezpiecznie siedzieć. Dzięki naszym wyselekcjonowanym materiałom i kształtom, które można dopasować, Twoje dziecko zawsze będzie czuło się bezpiecznie i komfortowo. Ponieważ oprócz ochrony Ogrzewanie zimą i chłodzenie latem. Przy wadze netto tylko 6,7 kg, fotelik Adefix jest bardzo lekki, nie posiada krawędzi ani narożników i jest dostępny w rewelacyjnym wzornictwie.

Więcej bezpieczeństwa dzięki fotelikowi Baier Adefix
Aby zapewnić Tobie i Twojemu dziecku większe bezpieczeństwo, fotelik Baier Adefix jest wyposażony w szeroką prowadnicę pasa biodrowego. Zapewnia to optymalny przebieg pasa biodrowego i zapobiega powstawaniu dużych odstępów między pasem a dzieckiem. Ta cecha utrzymuje pas biodrowy we właściwej pozycji i zapobiega gwałtownemu przyspieszeniu miednicy do przodu. Dzięki samozamykającym się klapom górne prowadnice pasa zawsze są w stanie utrzymać taśmę barkową w prawidłowej i optymalnej pozycji. Sprężyna powrotna w dźwigni sprawia, że montaż paska na ramię jest łatwy i intuicyjny.

Fotelik Baier Adefix jest wyposażony w system mocowania ISOFIX. Bezpieczeństwo na najwyższym międzynarodowym poziomie! Ponieważ uchwyt ISOFIX oferuje najbezpieczniejszy, najlżejszy i jednocześnie bardzo szybki montaż fotelika dziecięcego. Fotelik samochodowy dla dzieci jest w ten sposób zakotwiczony i połączony bezpośrednio z pojazdem. System ISOFIX zapobiegają nieprawidłowemu zamontowaniu fotelika w pojeździe i tym samym gwarantują maksymalne bezpieczeństwo dzięki zminimalizowaniu źródeł błędów. Bardzo łatwo regulowany zagłówek zawsze zapewnia prawidłowy bieg pasa i zapobiega wypchnięciu dziecka z fotelika w razie wypadku. Cała konstrukcja fotelika Baier Adefix została zaprojektowana w taki sposób, aby fotelik automatycznie pochłaniał siłę uderzenia poprzez własną deformację.

Wysoki komfort
Oprócz bezpieczeństwa, fotelik Baier Adefix zapewnia wysoki poziom komfortu dla Twoich dzieci: Oprócz bardzo ergonomicznego kształtu siedziska, ponadprzeciętna, dobrze wyściełany pokrowiec zapewnia również komfort jazdy. Do produkcji pokrowców wykorzystywane są wyłącznie najlepsze materiały - pozyskiwane w regionie i z surowców odnawialnych. Włókna TENCEL® zapewniają oddychający i pochłaniający wilgoć fotelik samochodowy dla dzieci. Dzięki temu dziecko będzie czuć się komfortowo w lecie jak i w zimie. Podpory boczne zagłówka zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dziecko mogło wygodnie oprzeć głowę podczas snu. Jednocześnie zapobiega opadaniu główki.

Bardziej przyjazny dla środowiska
Prawie wszystkie elementy fotelika Baier Adefix pochodzą z regionu Badenia-Wirtembergia. Dbamy nie tylko o redukcję emisji CO² poprzez krótkie trasy transportowe, ale również o to, aby móc zaoferować Państwu produkt przyjazny dla środowiska i regionalny.

Dane techniczne:
 • Z systemem ISOFIX
 • Wysokość ciała do 150 cm
 • Waga: 6,7 kg
 • Maksymalna wysokość: 73 cm
 • Szerokość i głębokość: 47 - 40 cm
 • Łatwa regulacja zagłówka
 • Komfort dzięki włóknom TENCEL®
Siedzisko to zostało opracowane, zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech
. Wszystkie materiały pochodzą z surowców odnawialnych z Niemiec

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Najpopularniejsze produkty:

Baier Fotelik Adefix SP Family niebieski/czerwony
SCD¹ 879,00 zł
702,00 zł
Najpopularniejsze marki