Babybay Zestaw kółek

Babybay Zestaw kółek

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • babybay Zestaw kółek do parkietu

77,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A000637

Babybay Zestaw kółek
ZESTAW KÓŁEK

Pasuje do łóżeczek dostawnych Babybay serii original, midi, mini oraz maxi. Wraz z obudową mocującą. Zawartość 4 sztuki.Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Babybay

Łóżeczko dostawne Babybay – praktyczne łóżeczko w zasięgu ręki każdego rodzica

Babybay to orginalne, najprawdopodobnie jedno z najbardziej innowacyjnych łóżeczek dostawnych dostępnych na rynku. Ponad pół milona rodziców w Europie powierzyło swoje zaufanie sprawdzonej koncepcji Babybay. Łóżeczko zapewni Twojemu dziecku bezpieczny sen tuż obok Ciebie. Łóżeczko BabyBay zadba o bezpośredni kontakt z Twoim maluszkiem bez zakłócania jego błogiego snu. Dzięki swojej opatentowanej formie pozwala się z łatwością zamontować do łóżka każdego rodzica. Ponadto Babybay zapewni dziecku komfortowy i zdrowy sen.

Babybay Zestaw kółek
77,00 zł