BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Purple

BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Purple


 • BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Taupe
 • BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Black
 • BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Mediterranean
 • BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Heather Grey

Cena
109,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A255793

BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Purple
BABY MONSTERS oferuje wkładkę do wózka jako wyposażenie dodatkowe do EASY TWIN, tak, aby z jednej strony maluchy cieszyły się jeszcze większym komfortem, a z drugiej rodzicom łatwiej było usunąć zabrudzenia.

Materiał wkładki EASY TWIN 3.0S sprawia, że wózek ten będzie jeszcze bardziej komfortowy, a jednocześnie działa jako pokrowiec i chroni siedzenie przed zabrudzeniem. BABY MONSTERS wzięło również pod uwagę bezpieczeństwo pasażerów, ponieważ wkładka posiada oczywiście pasujące szczeliny na pasy bezpieczeństwa. System pasów bezpieczeństwa można przez nie łatwo przewlec, a dziecko (dzieci) może bezpiecznie podróżować.
 • wymiary: 4 x 40 x 28 cm
 • Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Serwis

  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

  Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

  Najpopularniejsze produkty:

  BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Purple
  109,00 zł
  Najpopularniejsze marki